Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
1500
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:04.79Martin HeysPBU20M Havering/Brunel Uni London4:04.794:04.79
24:06.26Graeme OsborneSBSENM Aldershot, Farnham & District/Army4:06.264:03.5
34:06.71Chris Perez SENM Rugby & Northampton4:01.624:01.62
44:07.09Darrel MaySBSENM Basingstoke & Mid Hants4:07.094:02.0
54:07.50Ben WilsonPBU17M Aldershot, Farnham & District4:07.504:07.50
64:07.74Jamie Nunn SENM Billericay/Basildon4:07.043:59.47
84:12.29Ruahan Crichton U20M Taunton4:10.094:02.80
94:12.91Lee Harper U20M Aldershot, Farnham & District/Cambridge Uni4:08.084:03.72
104:12.93Mark WoodleyPBU17MLisa PickeringChelmsford4:11.673:48.46
 4:12.97David BedwellSBV50M Bristol & West/Midland Masters4:12.973:52.4
1500 B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:18.59Matt BloyPBU15M Havering4:18.593:58.9
34:20.07Jo AnkierPBU23W Shaftesbury Barnet4:20.074:19.9
54:25.19Matthew WatkinsPBU15M Havering4:25.194:20.0
1500 C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
24:36.22Vicky TesterPBSENW Wells City4:36.224:36.22
44:39.60Sarah Waldron U17WDavid SunderlandShaftesbury Barnet4:38.944:29.47
54:41.49Carolyn Boosey U23W Vale of Aylesbury/Marshall Milton Keynes4:35.924:28.28
84:44.24Gillian MossSBU17W West Norfolk4:44.244:39.45
94:46.32Charlie Gaspar U17W Marshall Milton Keynes4:42.44:35.49
104:56.18Catherine Conway U17W Woodford Green Essex Ladies4:42.44:35.43
114:58.92Emma Danby SENWRoger WilliamsHillingdon4:46.34:31.20
1500 D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
44:44.78Chad LambertPBU13MBarry HearnMarshall Milton Keynes/Middlesex Schs4:44.783:47.79
54:45.21Tracy GalbraithPBV35W Headington/Abingdon/Radley4:45.214:45.21
64:46.36Frances CliffePBU20W Chelmsford4:46.364:37.21
84:50.94Michael Smith U13M Huntingdonshire/Team Cambridgeshire4:50.04:09.8
94:52.87Jo Locker SENWJack RutherfordWalton4:52.44:35.51
104:53.96Leonie Smith U20WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:47.554:29.86
114:55.82Katie Trewhella U13W Windsor Slough Eton & Hounslow4:51.164:48.23
124:56.35Annette Bell V35W Lincoln Wellington/Royal Air Force4:56.244:56.24
134:57.23Christy Smith U15W Huntingdonshire/Team Cambridgeshire4:51.94:43.6
1500 E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:54.94Nicholas LingleyPBU13MConrad MiltonChiltern4:54.943:53.62
34:56.26Laura Condron U15W Chelmsford4:52.84:38.81
44:57.03Alice Lethbridge U20WMick WoodsEpsom & Ewell/London Uni4:52.54:39.69
54:58.18Kathrine Foy U15W Woodford Green Essex Ladies4:52.44:52.4
65:00.77Sophie Munn U13W Kettering4:54.94:49.6
85:02.75Allan Stewart U13MGary HowellsChiltern4:54.73:55.78
95:06.27Bea Swords U13W Oxford City4:59.74:38.44
105:06.56Nikki Pell U15W Kettering5:05.74:53.7
115:09.71Lily Partridge U15WLiz NuttallAldershot, Farnham & District5:01.044:23.11
125:18.32Nicole Roberts U13WBud BaldaroKettering4:59.54:29.45
1500 F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:58.58Jackie SocasSBU23W Newham & Essex Beagles4:58.584:45.65
24:59.39Charlotte Purdue U15WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:58.94:19.13
35:00.60Peter BenedickterPBU13M Luton5:00.604:09.8
45:00.82Christopher SmithSBU13M Huntingdonshire5:00.824:26.0
55:01.57Abigail Salter U15W Aldershot, Farnham & District4:57.14:57.1
95:14.27Lara Tembey U13W Woodford Green Essex Ladies5:14.04:58.31
105:16.95Frankie ConwaySBU13M Orion5:16.953:57.76
1500 H
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:51.08Neil Gamester U23MAndrew HobdellEnfield & Haringey/St. Mary's Uni3:44.393:44.39
23:51.37Alex Tanner SENM Bedford & County3:50.403:50.40
33:51.48Chris Lamb U20M Chester-le-Street/St. Mary's Uni/Gateshead3:51.053:51.05
43:51.52Matt Janes SENMPhilip O'DellBedford & County3:51.313:51.31
53:53.38James TydemanPBU23MSteve ReynoldsBasildon3:53.383:50.16
63:54.28Karl McCullochPBU20M Aldershot, Farnham & District/St. Mary's Uni3:54.283:54.28
73:54.55John HutchinsPBSENMMartin TarseyBasingstoke & Mid Hants/Oxford Uni3:54.553:54.55
83:56.75Steve Neill V35M Telford AC/Royal Air Force/Eastern Masters3:55.53:46.1
93:57.01Adam Vandenberg U23M Aldershot, Farnham & District/Loughborough Student3:55.443:51.03
104:03.04Lewis Cadman U20M Bedford & County/Birmingham Uni3:59.423:55.74
114:04.50Liam Smyth U20M Bedford & County3:55.553:55.55
1500 I
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:01.32Joe Van Der ToornPBU20M Belgrave4:01.323:57.96
24:04.15Scott Hazell SENMScott HazellCoventry4:03.74:03.2
34:04.69Andy BarberSBSENM Newham & Essex Beagles3:59.23:51.5
44:05.83Terry Stanley U20M Bedford & County4:04.154:03.72
54:06.35Larry MangelshotSBV40M Woodford Green Essex Ladies4:06.353:43.74
64:08.41Ollie JosephsonSBU23M Chiltern4:08.414:08.28
74:08.75Rob DewhurstPBSENMRob DewhurstHarlow RC4:08.754:03.58
84:09.63Andrew MurphySBSENM Shaftesbury Barnet4:09.634:06.1
94:10.39Nicholas PhillipsPBU23M Shaftesbury Barnet4:10.394:10.39
104:11.31George MartinPBU15M Windsor Slough Eton & Hounslow4:11.314:11.31
114:16.72Tom Beedell U20MFrank HorwillChiltern/Shaftesbury Barnet4:04.83:58.89
124:25.52A Rogers U20M unatt  
1500 J
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
24:10.88Craig Watkins U17M Luton4:10.404:10.40
44:11.38Perry HowarthPBU15M Luton4:11.384:04.20
84:12.97David BedwellSBV50M Bristol & West/Midland Masters4:12.973:52.4
1500 K
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
24:17.49Mark StichburySBU17M Shaftesbury Barnet4:17.494:12.1
44:18.98Jack ParslowPBU17M Dacorum & Tring4:18.983:54.68
74:22.90Richard Holland V45M Woodford Green Essex Ladies/Eastern Masters4:21.14:11.20
1500 L
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
95:08.21Rebekah AnsellPBU15WChristopher WooldridgeNewquay & Par5:08.215:08.21