Watford Open Graded Meeting External Results
Watford
4 Jun 14
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
1500 SX 1
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:21.50Hayden Maleary U13MJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:08.14:39.3
25:22.98Keira SternPBU13WDeborah SteerSt. Albans AC5:04.454:44.71
35:25.47Andrew StewartPBV50M Chiltern5:25.475:14.86
45:26.38Mike Burling V55MJack KeeMarshall Milton Keynes/Eastern Masters5:18.594:51.19
55:29.57Sienna TaylorPBU13WJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:29.45:17.2
65:32.75Richard Heddle V50M Camberley5:21.725:17.59
75:35.16Molly ReltonPBU15W Bedford & County5:35.165:28.25
85:35.96Amy RobinsonPBU15WShane SmithKettering5:32.245:22.49
95:42.54Isobel ThompsonSBU23WGeorge HarrisonShaftesbury Barnet5:42.544:56.9
105:42.83Leon Lafreniere U11MMick WoodsGuildford & Godalming5:33.504:59.52
115:45.42Megan Caswell U15WJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:40.015:40.01
125:46.60Hannah Page U13WJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:41.755:40.50
135:49.38Casey Mansfield U13MJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:39.275:39.27
145:51.60Jenifer Robinson U13WShane SmithKettering5:37.835:20.02
156:03.84Daisy Robinson U13WShane SmithKettering5:55.705:40.2
1500 SX 2
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:07.97Lianne LafreniereSBU17WSue GoodeGuildford & Godalming4:53.824:53.29
25:12.72Rose AbbottPBU13W Bedford & County5:02.344:53.06
35:13.38Sarah HeddleSBU17WJohn McCawleyCamberley5:01.685:01.68
45:14.59Hayley PeggSBSENW Chelmsford/Thrift Green5:14.594:53.41
55:16.38Abigail WhitePBU13WTrevor RaggettAldershot, Farnham & District5:15.974:47.87
65:17.26Libby JayPBU13WGordon AddisonLuton5:07.84:54.98
75:18.55Graham MayohSBV45M Watford5:09.34:52.93
85:19.76Harry BrodiePBU13M Bedford & County5:19.764:49.8
95:23.33Albie WickendenPBU13MJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:23.335:23.33
105:23.58Bea LafreniereSBV35WSue GoodeGuildford & Godalming5:08.185:08.18
115:25.59Tom MillettPBU13MJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:17.535:10.88
125:27.27Emily AldersonPBU13WSteve PerkinChiltern5:25.35:06.39
135:35.21Natasha Hayman U15WCatrina LewisLuton5:27.15:27.1
145:48.83Emma Hughes U15W Enfield & Haringey5:30.155:20.45
1500 SX 3
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:00.22Jed LumbPBU15M St. Albans AC/St. Albans Striders5:00.224:28.65
25:00.44Natasha TaylorPBU17WRichard ClaessensWycombe4:50.04:50.0
35:02.18Rebecca CousinsSBSENW Fenland/West Norfolk5:02.184:57.6
45:08.47Finlay SpearPBU13M City of Norwich5:07.705:03.2
55:08.95Kieran DesmondPBU15M Stragglers5:08.954:43.78
65:09.60Jessica Orr U15WSteve PerkinChiltern5:06.65:06.6
75:09.63Will HallSBU13M Bedford & County5:09.635:01.7
85:10.31Chloe Dearman U20W Watford5:09.524:59.65
95:10.84Maisie ReltonPBU15W Bedford & County5:00.134:54.62
105:11.18Anna BonifaceSBSENW Reading AC/Brunel Uni London5:10.704:56.40
115:11.41Gemma WildashSBU20WIan ByettBasingstoke & Mid Hants5:11.415:02.46
125:12.31Katriona Brown U15WMick WoodsAldershot, Farnham & District5:08.994:48.4
135:20.27Maisie Pritchard U15WAlex StantonBedford & County5:10.155:10.15
145:47.61Nick BowerPBU13M Team Bath5:47.615:47.61
1500 SX 4
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:59.37Joe Killip U15MDavid DanielsWindsor Slough Eton & Hounslow4:55.474:55.47
25:00.99Megan MiddletonPBU15WAlex StantonBedford & County5:00.995:00.99
35:01.62Sally Judd V35WMick JuddChelmsford5:01.074:51.30
45:02.12Tom Hughes U15MTom HughesRugby & Northampton4:57.54:25.39
55:02.18Callum Walsh U15M St. Albans AC/St. Albans Striders4:48.574:34.0
65:02.21Pippa Tilney U17WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:55.124:51.71
75:02.25Evie HigtonSBU17WTrevor RaggettAldershot, Farnham & District4:57.624:57.62
85:02.31Emma MearsPBU15WJames BennettMarshall Milton Keynes4:59.354:52.43
95:02.77Nancy ScottPBU17WTrevor RaggettAldershot, Farnham & District5:02.774:54.2
105:02.83Sammy BonnySBU15WTrevor RaggettAldershot, Farnham & District4:57.824:57.82
115:04.68Caroline DunnettSBU17WMichael WestEnfield & Haringey5:04.685:04.2
125:05.67Jo Kent V45WSteve ChiltonBarnet5:05.534:58.4
135:09.53Daisy Corbett U15WTrevor RaggettAldershot, Farnham & District5:05.445:05.44
145:21.52Adam FidgettSBSENMTim NeedhamNene Valley5:21.524:55.03
1500 SX 5
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:45.44Hannah ThearSBU17WSteve PerkinChiltern4:45.444:44.63
24:47.57Charlotte DannattPBU17WAlan DriverCamberley4:47.574:37.21
34:48.33Connor Marley U15MJames BennettMarshall Milton Keynes4:41.54:36.36
44:50.50Jack Gladman T38/F38PBU20MCaroline KeebleStevenage & North Herts4:47.614:32.35
54:52.35Lucas SheehanPBU15MTimothy HannahEaling Southall & Middx/Berkshire Schs4:52.354:52.35
64:53.34George BrownPBU15MSteve PerkinChiltern4:53.164:41.50
74:53.78Gabi Eglen U20WTim EglenAldershot, Farnham & District4:50.284:35.50
84:54.18Scarlett Wager-LeighPBU15WSteve PerkinChiltern4:50.24:50.2
94:54.24Katie BinglePBU23WAlli CrossmanGuildford & Godalming/St. Mary's Uni4:49.984:33.6
104:54.68Laurance EdwardsPBU13MDamian NevinsHarrow4:52.814:19.22
114:56.91Tabitha WeddellSBU17W St. Albans AC/St. Albans Striders4:54.34:54.3
125:05.72Jack Meijer U15MJames BennettMarshall Milton Keynes4:47.103:59.02
135:13.63Caitlin Critchley U20WMick WoodsAldershot, Farnham & District5:07.75:07.7
1500 SX 6
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:44.58Harley SwanPBU15M Thetford/Ryston4:39.54:19.10
24:47.11Hannah GoodwinPBSENW Bedford & County4:45.154:45.00
34:47.85Karen Whitmarsh SENWKevin SteedBasildon4:47.444:35.93
44:48.69Hannah NovakovicPBU17WNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow4:48.694:44.93
54:48.87Holly DaviesSBU17WGordon PalmerWest Suffolk4:47.354:38.08
64:50.77Rebecca KillipSBU20WNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow4:50.774:33.96
74:51.76Dominic McDougallPBU13MShireen HigginsWycombe4:42.904:05.74
84:51.95Sophie MortonPBU15WSteve PerkinChiltern4:51.954:51.95
94:52.35Angus Williams U13MSteve PerkinChiltern/Hillingdon4:49.504:11.0
104:54.99Caitlin Wosika U15WMartin RushTeam Bath4:43.994:34.55
114:58.30Ellen BrookerPBU15WJoel FraserHastings AC4:58.304:58.30
124:59.74Tabatha Walford U15WAlex StantonBedford & County4:44.294:36.98
135:00.64Lauren Nichols U15WAlex StantonBedford & County4:52.84:49.83
145:02.84Melanie WilkinsSBSENW Belgrave5:02.844:38.29
1500 SX 7
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:38.84Alex Reeve SENM Reading AC4:33.054:33.05
24:45.19Ben AbubackerPBU15M Luton4:45.194:36.3
34:45.71Lucy WildashSBU17WIan ByettBasingstoke & Mid Hants4:45.354:45.35
44:46.24Alanah HarrisSBU20WAlex StantonBedford & County4:46.244:39.10
54:46.90Jess GordonPBU20WShane SmithKettering4:45.84:45.8
64:46.95Ben Holdgate U20M Braintree4:31.884:28.23
74:47.82Rufus KentPBU15MJeremy SothcottShaftesbury Barnet4:47.824:26.45
84:47.88Finn HarveyPBU13MTy HoldenShaftesbury Barnet4:41.564:04.24
94:48.78Clare ThurgoodSBSENW Orion4:48.784:47.70
104:50.45Bernadine Pritchett V45WFrank HorwillWoodford Green Essex Ladies/Veterans4:47.214:31.52
114:55.53Natalie Kipps SENWClive RidleyOrion4:51.064:39.12
124:57.73Liam Herbert SENMLiam HerbertStevenage & North Herts4:56.254:46.48
134:58.30Lucy ParkerSBU17WMark VileCambridge & Coleridge4:58.304:43.58
145:08.86Hannah Wells U23WRoger WilliamsHillingdon4:56.314:56.31
1500 SX 8
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:33.67Georgia TuckfieldPBU20WJeremy FreemanChelmsford4:33.674:31.18
24:35.93Danny Skeffington V50M Harrow4:34.524:27.85
34:37.27Stephen DaviesPBU20MEllie MeadowsBasildon4:35.384:31.84
44:37.78Max HeydenPBU15M Camberley4:29.553:59.40
54:37.87Devon HarfordPBU15MJames BennettMarshall Milton Keynes4:35.94:16.11
64:38.18Sammy HartPBU15MNicholas BullTeam Kennet4:32.04:09.72
74:38.87Thomas PatrickPBU15MGeorge HarrisonShaftesbury Barnet4:35.653:56.25
84:39.00Terence SpoonerPBV40MKevin SteedBenfleet RC4:38.924:32.33
94:39.39Rose PenfoldPBSENW Oxford Uni4:36.644:36.64
104:42.33Jake Alderson U15MSteve PerkinChiltern/Hertfordshire Schs4:40.834:32.40
114:42.46Samuel AvisPBU17M Tonbridge4:42.464:35.24
124:48.28Isabella Hoy U15WRichard ThurstonWoodford Green Essex Ladies4:45.074:45.07
134:53.07Diana Chalmers U17WMark VileCambridge & Coleridge4:48.64:48.50
144:57.43Harry Critchley U17M Aldershot, Farnham & District4:47.144:47.14
1500 SX 9
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:28.62Harry KettlePBU15MSteve PerkinChiltern4:28.624:28.62
24:31.94Alexander RodriguesPBU15MAlan DriverCamberley4:22.864:11.14
34:34.20Joe CochraneSBU20M Chiltern4:30.094:25.97
44:36.09Angus Denison-Smith U15MSteve PerkinChiltern4:33.164:26.09
54:37.27Niamh Brown U17WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:26.904:26.90
64:38.64Oliver WayPBU17MOliver WayEaling Southall & Middx/Berkshire Schs4:30.894:09.57
74:39.27Owen Armstrong U17MJohn StowWoodford Green Essex Ladies4:33.034:28.75
84:39.39Sebastian MillsPBU15MSteve PerkinChiltern4:36.284:31.76
94:39.63Annabelle GradySBSENWMick WoodsRotherham/St. Mary's Uni4:39.634:36.73
104:39.84Lydia Hallam U20WDave NaylorHavering4:30.34:25.52
114:40.76Vic Maughn V50M Herne Hill/Veterans4:36.784:13.7
124:45.29William Brown U15MSteve PerkinChiltern4:40.524:24.92
134:45.50Kirsty TydemanPBSENW Basildon/Woodford Green Essex Ladies4:42.434:42.43
144:47.57Josh Edwards U15M St. Albans AC4:41.844:37.85
154:49.41Lewis DebenhamPBU15M Havering4:49.414:31.1
1500 SX 10
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:19.06Christopher ThornleyPBU23MSimon GoodwinBedford & County4:16.594:12.16
24:23.08George Gillingwater U23MGary HowellsChiltern/Birmingham Uni4:16.784:07.74
34:23.30Elliot DeePBU15M Shaftesbury Barnet4:17.083:58.73
44:24.41Ollie PercivalPBU15MTrevor RaggettAldershot, Farnham & District4:20.744:05.5
54:24.50Aiden GraingerPBU15MJohn McCawleyCamberley4:19.244:19.24
64:25.24Hamza KadirPBU15MAli KadirShaftesbury Barnet4:19.773:48.59
74:26.21John FieldingPBU15MGraham FrenchEaling Southall & Middx4:26.214:16.09
84:26.33Gemma HollowayPBU20W Thurrock4:24.284:18.46
94:28.53Jake WilliamsonPBU17MSteve PerkinChiltern4:28.534:28.53
104:28.73Michael RobbinsPBSENMKaren YewerNewbury4:26.24:16.8
114:31.93Luke King U15MCatrina LewisLuton4:27.34:23.7
124:32.09Andy CunninghamSBV50M Barnet/Southern Counties Vets4:32.094:20.88
134:32.27Daniel CookePBU15MJohn McCawleyCamberley4:30.874:14.19
1500 SX 11
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:19.34Callum NealPBU20M Chiltern4:19.344:19.34
24:19.86Tom Claessens U23MJanet NashWycombe4:11.314:09.98
34:20.16Robbie CouplandPBU15MMick WoodsAldershot, Farnham & District4:18.54:08.68
44:21.02Tim CalliafasSBU20MDavid LeachLewes/Cambridge Uni4:21.024:14.33
54:21.38Michael LennonPBU17MRob McKimReading AC4:18.704:14.44
64:24.29Mario EfstathiouPBU17M Enfield & Haringey4:24.294:18.82
74:24.62Steven CockrellSBSENM St. Albans Striders/Police4:24.624:16.2
84:24.70Richard WeaverSBV35MRodger HughesWindsor Slough Eton & Hounslow/Southern Counties V4:13.604:10.46
94:25.08Themis BowerPBU15MAdrian CloverTeam Bath4:23.54:17.3
104:26.67Daniel Stidder U17MAndy PayneEastbourne4:24.13:58.28
114:26.88Robert TanSBSENMRob McKimReading RR/Reading AC4:26.884:16.36
124:27.04Charles CrickPBU15M Tonbridge4:20.64:18.12
134:27.81Ben ClarkeSBU17M St. Albans AC/St. Albans Striders4:21.334:16.8
144:34.43James Ferguson PBSENM BOARS4:34.434:34.43
1500 SX 12
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:13.71Steven PaynePBU20M Bracknell AC4:13.714:05.49
24:14.09Brogan McCawley U20MJohn McCawleyCamberley4:09.584:00.88
34:16.59Thomas ButlerPBU17MTy HoldenBarnet4:16.593:57.50
44:18.57George GroomPBU15MStephen MurphyShaftesbury Barnet4:14.864:07.70
54:19.40Beth PotterSBSENWMick WoodsShaftesbury Barnet/St. Mary's Uni4:19.404:18.07
64:19.65Nathan GibsonSBU17MMick WoodsAldershot, Farnham & District4:19.654:11.8
74:20.82Robert EvesonPBU20M St. Mary's Richmond4:20.824:20.82
84:21.06Michael PorterSBU23MGarry PorterColchester & Tendring4:21.064:20.76
94:21.15Will MorrisPBSENMSteve ChiltonBarnet4:21.154:21.15
104:21.69Dan MyersPBU20M Hertfordshire Schs4:21.694:21.69
114:22.12Richard BatePBSENM Stevenage & North Herts/Fairlands Valley Spartans4:21.684:21.68
124:22.75Dean Miller T37/F37 SENMBud BaldaroBarrow & Furness/Birmingham Uni4:14.784:14.78
134:22.87Andrew Headley U20MSimon GoodwinBedford & County4:19.54:17.53
144:25.98Harry MatthewsPBU20MKevin BestSt. Mary's Richmond4:25.984:12.74
1500 SX 13
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:14.18Rian McCawleySBU17MJohn McCawleyCamberley4:05.164:04.79
24:16.76Ian ClarkPBSENM Orion4:16.764:16.76
34:17.17Alex Horton SENMSteve ChiltonBarnet4:12.644:12.48
44:18.22Stephen Headley U20MSimon GoodwinBedford & County4:17.54:17.5
54:18.26Theo PassmorePBU17MGraeme CrissellIpswich4:18.264:07.13
64:18.99Julian LamyPBU20MNadeem ShaikhShaftesbury Barnet/France4:18.994:10.37
74:19.06Matthew Rawlings U15M Reading AC4:08.363:56.24
84:19.59Ben GoldingSBU20MMark BestCrawley4:19.594:07.29
94:19.69Mason Webb U15MClive WebbBasildon4:13.964:13.96
104:19.70Aaron FarrPBU17MDavid DanielsSt. Mary's Richmond4:17.14:17.1
114:19.72Sam BennettSBU23MSimon GoodwinBedford & County4:19.724:19.39
124:19.96Glen Colopy SENM Unatt  
134:21.49Joe GilbertPBU20MSteve MannEaling Southall & Middx4:20.974:19.00
144:22.45Tom AngellSBU17M Bedford & County4:22.454:09.97
1500 SX 14
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:08.82Jake CvetkovicPBU17MMick WoodsAldershot, Farnham & District4:08.824:01.06
24:09.30Ben GibbonsSBU20M St. Mary's Richmond4:09.304:08.06
34:10.28Grant WebbSBSENMNick WetheridgeBasildon/Oaklands Col4:03.874:03.87
44:10.75Matthew RainbowPBU20MRob McKimReading AC4:10.753:58.34
54:11.45William RuizPBU20MDavid ListonBlackheath & Bromley4:09.424:08.86
64:11.67Peter TownsendPBSENM Herts Phoenix/Cambridge Uni4:11.674:11.67
74:11.71Rob HuckleSBU17MMark VileCambridge & Coleridge4:05.13:58.31
84:12.72Sam BengePBU23MSimon GoodwinWoodford Green Essex Ladies4:12.724:12.72
94:13.19Jake BarracloughPBU20M Bedford & County4:09.064:08.58
104:14.31Chey Blatchford-KempPBU15MRob McKimReading AC4:13.94:02.60
114:15.17James BeeksPBU17MPeter BoltonBasingstoke & Mid Hants4:15.174:01.30
124:16.48Joseph NoursePBU20MSimon MennellBraintree4:15.494:15.49
134:20.04Conor Kissane-WoodPBU23MKevin BestSt. Mary's Richmond4:15.464:05.05
144:31.20Sathira Don U20MRob DenmarkSt. Mary's Richmond/Oaklands Col4:17.014:08.88
1500 SX 15
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:04.79Ben Alcock U23M Bedford & County3:57.783:49.53
24:05.77Michael WrightSBSENMSteve ChiltonBarnet/Central4:05.773:57.66
34:06.39Jamie Bryant U23M Tonbridge3:59.903:59.90
44:06.43Benjamin DaviesPBU17MSimon GoodwinBedford & County4:02.333:50.70
54:06.74Harry Spawforth U17MSue GoodeGuildford & Godalming4:05.524:05.52
64:07.23Matt HibberdSBSENMRoderick LockSouthampton4:03.593:58.38
74:08.51Tom Mead U23MJohn StokerLuton/St. Mary's Uni4:04.974:04.97
84:09.65Martin Johnson SENMRoderick LockSouthampton/Corby4:06.94:00.65
94:10.08Tim SpencerPBSENMRoderick LockSouthampton4:04.464:04.46
104:10.34Chris ThurstonSBSENMSteve ChiltonBarnet4:10.344:09.77
114:10.74Sam GriffithsPBU20M Shaftesbury Barnet4:07.413:57.63
124:11.70Ashley Waterson U17MTim AshCity of Norwich4:09.264:08.28
134:13.29Luke Spear U17MJohn WhiteCity of Norwich4:05.713:57.69
1500 SX 16
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:56.88Linton TaylorPBU20MStuart ColledgeNewark AC/Leeds Uni3:56.883:49.14
23:58.26Richard PowellPBU23MSteve GreenTrafford/Leeds Uni3:53.723:51.62
33:58.29Massi DendaniPBU23MSimon GoodwinBedford & County/Bedfordshire Uni3:58.293:58.29
43:58.56Henry PearceSBU23MGeorge GandyTonbridge/Loughborough Students3:58.563:56.78
54:02.62David WhiteSBSENMMichael FirthCroydon4:02.623:59.61
64:02.95Canaan Solomon U17MRichard ThurstonWoodford Green Essex Ladies4:00.803:56.35
74:02.98Kelvin Gomez U23MDavid HoweLoughborough Students/Gibraltar4:00.903:57.39
84:04.66Daniel Moses SENM Orion/Middlesex Uni4:03.964:01.62
94:05.26Bradley WattleworthPBU20MNeil TennantIpswich4:03.03:57.08
104:05.27Oliver DanePBU17MNicholas LancasterCity of Sheffield4:05.274:05.27
114:07.38Jack StroudSBSENM Orion4:05.944:01.03
124:07.77Kieran WyeSBU20MAlan HewsonWindsor Slough Eton & Hounslow4:07.773:52.56
134:08.34Mohamed Hashi U23MSteve MannEaling Southall & Middx4:04.113:58.48
1500 SX 17
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:58.67James TydemanSBSENMSteve ReynoldsBasildon3:58.673:50.16
23:59.88Jonathon RobertsSBU23MRob McKimReading AC/Southampton Uni3:59.883:47.75
33:59.96Luke ConwayPBU23MRob McKimReading AC/St. Mary's Uni3:59.963:46.63
44:00.27Chris HepworthPBSENMSteve MannEaling Southall & Middx4:00.274:00.27
54:00.28Matthew RevierSBSENMRoderick LockSouthampton3:54.913:54.91
64:01.22Grant TwistSBSENMLisa PickeringChelmsford/Canterbury Christ Church4:01.224:00.19
74:01.76Petros SurafelSBU20MNick AndersonEnfield & Haringey3:59.173:49.82
84:01.85Lascelles Hussey U20MLascelles HusseyHerne Hill3:58.223:47.85
94:02.34Jack Gregory U23MRob McKimReading AC/Southampton Uni3:58.373:58.21
104:03.37Jamie Taylor-Caldwell SENM Ealing Southall & Middx/Birmingham Uni3:51.953:49.15
114:06.98Daniel EelesSBU20MJon BiggBrighton Phoenix4:06.983:50.84
1500 SX 18
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:54.92Scott Halsted U20M Bracknell AC3:48.223:47.70
23:56.60Ryan DriscollPBU23MMark HookwayTonbridge/St. Mary's Uni3:52.633:46.29
33:57.18James McCarthy U20MGary HowellsChiltern3:52.163:46.59
43:57.41Ben WatsonPBU20MMick WoodsAldershot, Farnham & District3:57.413:57.41
53:57.57William GraySBU23MBud BaldaroBrighton & Hove/Birmingham Uni3:51.543:50.67
63:57.70Tom Cox U23MMark HookwayTonbridge3:55.433:53.53
73:58.31Tom BowermanSBSENM Aldershot, Farnham & District/Swansea Uni/Basingst3:55.553:50.64
83:58.72Tom Richardson U23MNick WetheridgeBasildon3:49.463:49.46
93:58.87Nathan Gillis U20MNicholas BullTeam Kennet3:55.63:55.6
103:59.14Jake AlgerPBU20MJon BiggBrighton Phoenix3:54.983:54.98
113:59.77Alex HowardPBU20MMark HookwayTonbridge/Oxford Uni3:59.773:54.78
124:03.81Billy White U20M Brighton Phoenix3:59.23:54.02