BMC PB Classic External Results
Street
2 May 16
800 1500 3000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
 
Mens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:53.24Phil NormanPBSENMMark BraceNorth Devon1:53.241:53.22
21:54.21Ciaran CooperSBU20MBryan ClintonSwindon1:53.181:51.84
31:54.27Piers Copeland U20MBob SmithWimborne/Bournemouth1:52.891:51.58
41:54.31Jack HutchensPBSENMMark BraceNorth Devon/Plymouth Uni1:54.311:54.31
51:54.33Archie WaltonPBU20MCharlotte FisherTaunton1:54.331:54.33
61:54.81Matthew Williams U20MPeter FreemanPembrokeshire1:52.781:51.66
71:56.24Josh TrigwellSBSENMJosh TrigwellNewham & Essex Beagles1:56.241:52.96
81:57.10Jamie Grose U23MDavid AllenPoole AC/Bournemouth1:55.541:55.54
91:57.87Hayden BaileySBU17M Team Bath1:57.871:54.81
Mens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:54.52Ben PattisonPBU15MDave RaganBasingstoke & Mid Hants1:54.521:54.52
21:56.03Joseph Tuffin U20MGraham MoffattRushcliffe1:54.911:51.94
31:57.03Sam Brown-AraujoPBU20M Purbeck1:57.031:57.03
41:57.48Lewis DanielsPBU20M Cwmbran1:57.481:57.48
51:57.87Ashraf LilesSBU20MDelyth BrownCarmarthen1:57.321:57.20
61:58.82Andrew MapstoneSBSENMNicholas BrownYeovil/UWE1:58.631:56.34
71:59.23Tom JenkinsPBU20MDarryn McAteeNewport1:57.461:57.46
82:01.37Dwayne GriffithsSBU20MDelyth BrownCarmarthen2:01.372:00.95
92:01.63Henry-James Cowie U17MMick JonesBlackheath & Bromley/Millfield Sch1:59.441:59.27
Mens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:58.61Michael ProffittPBU20MAlan ThomasNorth Somerset1:58.611:58.61
22:00.53Owen LockePBU17MDarryn McAteeNewport1:59.551:58.24
32:02.70Alex Price U20MSean PriceRhondda2:00.072:00.07
42:03.50Samuelle WilliamsPBU17M Barry & Vale2:03.502:03.2
52:03.72Peter Watkeys SENMMartin TarseyBasingstoke & Mid Hants2:00.822:00.28
62:04.30Ellis JohnsonSBU20MMark BraceNorth Devon2:04.302:03.76
72:08.16Ollie ThornerPBU17MAlan RichardsonWells City/Yeovil/Millfield Sch2:08.162:08.16
82:10.71Andrew Bowers U23MPaul PeplerGloucester/Gloucestershire Uni2:06.52:02.7
Mens 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:01.33Abdi HasanPBU15MPat GallagherYate/Westbury2:00.711:56.56
22:01.96Rory HoworthPBU15MJulie AlexanderTeam Bath2:00.761:57.30
32:02.85Connor RichardsPBU15MDarryn McAteeNewport2:00.721:59.57
42:03.28Ryan WalbridgePBU23MIan KennedyWimborne2:03.282:03.28
52:04.22Josh ForthPBU17MDon LennonRibble Valley2:02.32:02.3
62:04.23Thomas BuryPBU17M Stroud2:04.232:03.5
72:04.53Ben McIntyrePBU15MKevin ButtleSwindon2:03.82:03.76
82:05.87Craig BridgesSBSENM Team Bath/Walton2:05.872:02.73
92:07.72Liam GriffithsPBU15MSean PriceAberdare Valley2:07.722:01.42
102:08.47James WilliamsPBU20M Cornwall2:08.472:08.47
Mens 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:06.04Elliot DoughtyPBU17MBryan ClintonSwindon2:03.72:00.83
22:08.48Sam DaviesPBU20MIan KennedyWimborne2:08.482:05.21
32:09.04Iestyn WilliamsPBU17MCarol JonesCarmarthen2:09.042:00.50
42:09.83Luke GawthornPBU17MDarryn McAteeNewport2:08.22:05.35
52:10.88Finley RichardsSBU15MDarryn McAteeNewport2:03.561:59.14
62:13.44Matthew VerranPBU20M Cardiff2:13.442:13.44
72:23.11Gareth Pike U20MMark BraceNorth Devon2:18.462:09.06
Mens 800m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:13.64Charlie LavenderPBU17M King's College Taunton2:13.642:13.64
22:14.05David BendlePBU15M Stroud2:07.32:04.14
32:16.44David LockePBU15MDarryn McAteeNewport2:11.542:02.18
42:17.05Harvey RowlandPBU15M Stroud2:17.052:17.05
52:17.44Elliot MierPBU15MJohn KnowlesCornwall/Truro School2:17.372:13.21
62:19.44Mark Copeland V50MIan KennedyWimborne2:19.32:16.7
72:20.12Jordan ChoulesPBU15MMark BraceNorth Devon2:18.32:18.3
82:22.27Stan Harding-Hill U15M Bristol & West2:16.442:11.82
92:28.61William ParkinsonSBU13M Basingstoke & Mid Hants2:28.612:26.9
Mens 800m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:23.34Thomas RowlandPBU15M Stroud2:19.42:10.20
22:24.79Iwan James SmithPBU15MSean PriceCardiff2:19.002:11.63
32:25.82Daniel Marshall U17M Bristol & West2:25.182:25.18
42:27.66Liam DaileyPBU15M Stroud2:23.52:12.9
52:30.15Joe MeadPBU13MAlison HurfordBristol & West2:30.152:23.9
62:32.63Aidan OscroftPBU13M Bristol & West2:26.32:26.3
72:33.00Ben SmithPBU15MSean PriceCardiff2:31.12:16.94
82:33.03Guy StevensPBU13M Basingstoke & Mid Hants2:27.952:22.0
Mens 800m H
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:25.66Max WatsonPBU15MRichard CaburnTaunton2:25.662:06.12
22:29.00Robert WilsonPBU13M Bristol & West2:29.002:29.00
32:30.70Adam LeworthyPBU13MSteve ChoulesNorth Devon2:27.42:18.15
42:32.13William RabjohnsSBU11MMark PauleyPoole AC2:32.132:16.43
52:34.28Otto KingstonPBU15M Bristol & West2:34.282:34.26
62:34.96Beck Harding-HillPBU13M Bristol & West2:27.22:19.82
72:35.49Rhys BlowPBU13MSean PriceCardiff2:35.492:35.06
82:37.66Ian Snow V65MMark BraceNorth Devon/South West Vets/Torrington2:35.252:22.8
92:37.98Lewis AdamsonPBU15M Bristol & West2:37.982:33.7
102:44.79Harry HughesPBU15M Bristol & West2:44.792:44.79
Mens 800m I
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:32.51George Symonds U15M King's College Taunton2:30.282:23.30
22:33.59Finlay ShorlandPBU15M Team Bath2:33.592:33.59
32:47.23Joseph HullPBU13M Bristol & West2:47.232:41.58
42:57.30Ben WilliamsPBU13M Bristol & West2:57.302:57.30
53:03.18Zachary RoeSBU11M Bristol & West3:03.182:53.44
63:05.08Alex HodgesPBU11M Bristol & West3:05.083:05.08
73:06.36Vinnie WilliamsPBU13M Bristol & West3:06.363:06.36
83:10.35Amos KingstonSBU13M Bristol & West3:05.392:46.6
93:12.20Jacob RoeSBU13M Bristol & West3:12.202:40.37
Womens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:08.85Anna Burt U17WKevin BruntTeam Bath2:06.232:04.52
22:10.13Molly CanhamSBU15W Exeter2:07.842:07.44
32:10.23Charlotte Cayton-Smith U20WJohn ScottCornwall/Enfield & Haringey2:06.692:05.73
42:10.74Gemma RousPBSENWBrian HopkinsNorth Devon/Shaftesbury Barnet2:10.742:10.74
52:13.75Gemma ShepherdPBU20WAdrian CloverTeam Bath2:13.752:13.75
Womens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:13.97Elise ThornerPBU17W Wells City/Millfield Sch/Yeovil2:13.972:11.24
22:13.99Cecily TurnerPBU17W Exeter/Millfield Sch2:13.992:13.99
32:14.85Izzy Parry-JonesSBU20WDarrell MaynardCwmbran/Swansea2:10.972:09.70
42:15.13Evie Grice U20WMick WoodsAldershot, Farnham & District2:13.702:12.57
52:16.13Holly BankesSBU17WChristopher BrownStroud2:15.92:12.2
62:16.35Annie TestarSBU15WChristopher BrownStroud2:14.562:10.05
72:17.77Grace CopelandSBU17WBob SmithWimborne2:14.122:13.91
82:19.59Yasmin LookessSBU20WChris DoreyJersey2:18.952:16.63
92:19.60Jenny MilburnSBU15W Tavistock/Armada2:18.322:15.91
102:25.83Caitlin Wosika U17WMartin RushTeam Bath2:22.412:18.08
Womens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:19.95Hannah WrigleySBU23WMartin RushTeam Bath/Exeter Uni2:18.492:16.93
22:22.18Rosie WhiteheadSBU15WAlan ThomasBristol & West2:21.312:18.40
32:22.88Ellen BarberPBU20WPeter GrosjeanYeovil/Bristol & West2:22.882:21.78
42:23.46Rebecca HughesSBU17WSean PriceAberdare Valley2:23.462:22.82
52:23.66Catrin PhillipsPBU15WDarryn McAteeNewport2:20.82:20.8
62:23.69Katie Hughes U17WPeter RobinsCornwall2:22.32:19.3
72:24.17Rebecca Pierce SENW Team Bath/Walton2:20.92:20.9
82:26.06Eloise O'Shaughnessy U17WPhillip KissiBlackheath & Bromley/Millfield Sch2:20.392:20.39
92:26.57Daisy Davies U15W Yeovil/Wells City2:22.512:16.72
102:34.21Sofia Vella U15WPhil BanningCardiff2:23.762:23.5
Womens 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:22.23Nancy DineenPBU17WPaul OwenBristol & West2:22.232:22.23
22:24.99Erin SilvesterPBU17WMark BraceNorth Devon2:24.992:24.99
32:25.22Khumo KarasPBU15W Windsor Slough Eton & Hounslow/Millfield Sch2:22.642:22.64
42:25.42Harriet TurnerPBU15WMark BraceNorth Devon2:24.232:17.79
52:29.90Demi-Marie GoddardSBU15WMark PauleyWimborne2:27.72:22.43
62:34.88Sophie Burden U17WBrian O'HareExeter2:27.632:27.63
72:36.22Alys Withers U20W North Somerset2:27.72:24.40
82:36.47Alidia VaileSBU17WPaul PeplerGloucester2:33.52:26.8
Womens 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:26.09Daisy Thompson U13WCarol JonesCarmarthen2:25.132:18.87
22:26.55Georgia ColePBU20WRidley GriffithCardiff2:22.492:16.90
32:26.79Anna BrophySBU17W Guildford & Godalming/Millfield Sch2:25.092:25.09
42:27.96Caroline BrenchleyPBU17WAdrian CloverTeam Bath2:26.802:25.50
52:31.88Ella MorganPBU15WSean PriceAberdare Valley2:30.102:25.83
62:32.57Brooke ColdwellSBU15WBrian O'HareExeter2:25.72:20.04
72:34.17Amelia ErringtonPBU17W Stroud2:32.32:23.04
82:34.90Molly SmithSBU17W Exeter/King's College Taunton2:34.902:32.30
92:35.59Kai Snell U13W Yeovil/Wells City2:34.782:34.37
102:37.11Anna CurtisPBU15WBryan ClintonSwindon2:37.112:35.97
112:40.64Melita GriffinSBU15WDon LennonRibble Valley2:40.642:36.87
Womens 800m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:33.18Harriet Hillman U11WJohn DillSwindon2:31.622:27.93
22:34.15Isobel ParnabyPBU15W Stroud2:29.122:25.8
32:34.87Lily BatesPBU15WStephen CottleTorbay2:34.872:27.80
42:34.92Rose WarrenSBU13WDave AmeyCity of Salisbury2:32.382:31.0
52:37.86Juliet Grogan PoulsenPBU17W Mendip2:37.862:37.86
62:42.53Lotte Taylor U13WSteve ChoulesNorth Devon2:35.82:35.8
72:45.01Lydia AttwellPBU15W Stroud2:35.02:27.5
82:46.42Amy Clark U15WChristopher BrownStroud2:36.02:29.5
Womens 800m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:33.21Inca PadfieldPBU15WChristopher BrownStroud2:29.92:24.98
22:41.71Hannah FairchildSBU15W Wimborne2:35.652:30.9
32:43.52Ellie ChiversPBU13W Mendip2:43.522:42.14
42:44.02Darcey BartonPBU13W Stroud2:42.82:38.98
52:47.83Ariana WatlingSBU17W Team Bath/Wiltshire Schs2:47.832:27.83
62:48.78Anaya PowisPBU15W Stroud/Tri Team Gloucester2:37.932:37.6
72:50.06Emma BendlePBU13W Stroud2:47.722:33.80
82:52.03Cailin TootellPBU20WChristopher BrownStroud2:52.032:52.03
92:53.91Ellie-Mae WainwrightPBU13WDarryn McAteeNewport2:39.712:36.42
103:00.60Angel SamuelPBU13W Newport2:50.442:50.44
113:01.28Eunice AndresPBSENW Team Bath3:01.283:01.28
 
Mens 1500m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:52.16William PaulsonSBU23MChristopher FrapwellStroud/Princeton Uni3:46.243:42.23
23:52.67Aaron PhelpsPBSENMChristopher FrapwellStroud/Cardiff Met Uni3:52.673:52.67
34:00.39Dan WildePBU20MCharlotte FisherTaunton4:00.393:58.29
44:00.57Jaymee DomoneyPBU20MDave AmeyCity of Salisbury3:56.153:53.86
54:01.82James VincentPBU17MPhil BanningCardiff3:56.253:53.89
64:03.84Luke PowellSBU20MBill TindellSouthampton4:03.844:03.67
74:04.35Luke PriorPBU20M Wells City/Yeovil4:04.353:58.65
84:06.45Felix RusbyPBU20M Wells City/Yeovil4:05.924:05.92
94:06.92Finley MclearPBU17M Exeter4:02.023:54.58
104:09.20Finn BirniePBU17MJohn KnowlesNewquay & Par/Truro School4:06.094:01.25
114:09.41Matthew RichardsPBSENM Swansea/Pembrokeshire4:06.494:03.07
124:10.58Harry LeemingPBU20MDavid BedwellBristol & West4:10.584:10.58
134:11.93Adam Wilson T20/F20 U20MRobert EllchukYate/Westbury4:08.424:08.42
Mens 1500m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:11.48Ben HawkinsSBU23MCharlotte FisherTaunton4:05.254:05.25
24:14.17Harry WellsPBU17MPaul de-CampsGloucester4:14.04:02.7
34:14.78James PenrosePBU15MPaul HillCardiff Archers4:12.554:06.35
44:14.94Hayden FeyPBU17M Torbay4:12.354:12.35
54:15.57Jacob O'HaraPBU17MSteven PurserCity of Portsmouth4:14.04:10.17
64:16.30Harris MierPBU15MJohn KnowlesCornwall/Truro School4:11.954:03.60
74:17.20Elliott ChardPBU20M Yate4:17.204:17.20
84:18.96Callum ChoulesPBU17MMark BraceNorth Devon4:15.524:10.89
94:22.25Ethan PiercePBU17MBryan ClintonSwindon4:22.254:21.32
104:23.70Alex D'ArbostPBU17M City of Salisbury4:23.704:16.69
114:26.32Michael JohnsonPBU17MIan KennedyWimborne4:26.324:26.32
124:27.26Michael Biss U20M Wells City/Yeovil4:18.734:15.4
Mens 1500m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:19.04Thomas JonesPBU17MCarol JonesCarmarthen4:19.044:19.04
24:19.55Xavier WoodcockSBU17M Stroud4:19.554:13.49
34:20.86Euan KernahanPBU17MMark BraceNorth Devon/Torrington4:20.864:20.86
44:22.33Sam GentryPBU15MAlan ThomasNorth Somerset4:16.624:08.41
54:23.77Jonny Birkett U20M Somerset Schs4:20.764:17.2
64:24.14Charlie MacNiecePBU17MRichard CaburnTaunton/Queens Coll (Taunton)4:24.144:24.14
74:28.41Tomos ReesPBU15MNeil ThomasCarmarthen4:23.884:11.53
84:28.80Dylan DukesPBU17M Wells City/Yeovil4:28.804:28.80
94:28.82Alexander McCartneyPBU17MJohn KnowlesNewquay & Par/Truro School4:25.234:19.29
104:29.53Rowan AllinPBU17M Cardiff4:29.534:29.53
114:30.44Noah LambertPBU17MChristopher BrownStroud4:30.444:14.8
124:33.47Alvaro Perez-MauraPBU20M Wells City/Somerset Schs4:33.474:33.47
134:33.49Ivan UsenkoPBSENMDavid TaylorBristol & West/Ukraine4:23.74:23.70
144:34.14Iwan GlynnPBU15MNeil ThomasCarmarthen4:24.544:24.54
154:53.80Callum Lovatt U17MNeil ThomasCarmarthen4:48.584:42.53
Mixed 1500m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:31.10Rory NicholsonPBU15M Queens Coll (Taunton)4:27.104:27.10
24:33.73Hannah HobbsPBU17WPat GallagherYate/Westbury4:29.934:27.36
34:34.94Benjamin WillsPBU17M Bracknell AC4:25.894:20.00
44:38.78Jack WilkinsonPBU15MAlan ThomasNorth Somerset4:34.124:34.12
54:38.97Justin DaviesPBU15MMartin RushTeam Bath4:30.44:30.4
64:39.93Bridget DenceSBU20W Bournemouth4:36.324:36.32
74:46.83Jake WarnerPBU15M Stroud4:37.54:37.5
84:48.13Sammy WattsSBU17M North Devon4:47.014:47.01
94:48.72Archi MorganPBU15M Carmarthen4:42.84:33.38
104:49.23Caitlin GwytherPBU15WJohn GriffithsSwansea4:47.574:47.57
114:50.02Ryan EdwardsSBU13MPhil BanningCardiff4:50.024:41.6
124:51.71Nathan Marchant U15M Bristol & West4:48.894:48.89
134:54.19Jude WoodcockPBU15M Stroud4:54.194:54.19
145:09.13Martika Gallagher U20WMark BraceNorth Devon4:53.004:53.00
Mixed 1500m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:41.79Tess MasselinkPBU20W Tavistock4:36.074:36.07
24:42.88Harry WithersPBU15M Bracknell AC4:41.24:34.89
34:48.23Mary ButlerPBU20W Wimborne4:43.404:43.40
44:49.79Jack BannisterPBU15MDavid BedwellBristol & West4:46.184:46.18
54:50.75Ollie LockPBU15MAlan ThomasNorth Somerset4:50.754:25.01
64:51.32Saffron MoorePBU15WAlex BuddCity of Portsmouth4:40.914:40.91
74:52.21Charles DaviesPBU15M Wimborne4:52.214:46.3
84:52.28Abbie LoveringPBU15WIan KennedyWimborne4:52.284:47.62
94:59.43Ellie Hobbs U15WPat GallagherWestbury4:55.654:53.1
105:03.43Edward Dart U17MIan KennedyWimborne4:55.94:55.9
115:07.21Caitlin Carnegie U17WAnnette WealeYeovil/Wells City4:57.854:56.67
Mixed 1500m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:52.17Amelia WillsPBU15W Bracknell AC/Millfield Sch4:51.44:47.37
24:54.31Sam FoxPBU15MDon LennonRibble Valley4:54.314:54.31
34:54.96James Griffiths U15M Neath4:49.264:44.00
44:57.08Jade LittlechildPBU17WMartin RushTeam Bath4:46.324:46.32
54:58.62Anna KelliherPBU15W Wimborne4:58.624:58.61
65:00.68Alexandra CuttsPBV35WJohn KnowlesSouth West RR/Exeter5:00.684:59.16
75:02.13Elizabeth PlewsPBU17WAlan ThomasBristol & West5:02.135:02.13
85:02.74Libby HedleySBU17WAlex BuddCity of Portsmouth4:54.994:54.99
95:04.65Yasmin Watling U20WAdrian CloverTeam Bath/Wiltshire Schs4:59.34:41.37
105:04.66Olivia MansonPBU20W Wimborne5:04.665:04.66
115:05.80Darcie BassPBU15WJohn GriffithsSwansea5:03.35:03.3
125:06.92Johan HobbsPBU15M Westbury5:02.104:49.26
135:08.34Nelly Bridger-MoralesPBU15WAlan ThomasBristol & West4:59.744:59.74
145:09.41Merryn HiltonPBU15W Stroud5:05.664:59.2
Mixed 1500m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:56.43Benjy McCartneyPBU15MJohn KnowlesNewquay & Par4:54.24:35.5
25:05.97Fred HawkerPBU15M Bristol & West4:53.464:43.0
35:07.33Elowen PenfoldSBU17W Newquay & Par5:02.64:58.92
45:07.34Amelia VanceSBU17WCharlotte FisherTaunton/Somerset Schs5:07.344:55.20
55:09.76India IbbotsonPBU15WAdrian CloverTeam Bath5:05.265:05.26
65:10.96Jack WosikaPBU15MMartin RushTeam Bath5:10.965:09.10
75:11.03Ashia Wilson U13WMark PauleyPoole AC5:03.614:47.75
85:12.96Bethan WainwrightPBU17WDarryn McAteeNewport5:03.325:03.32
95:14.07Libby DickensonPBU15W Stroud5:06.55:06.5
105:14.84Jack Moss-WillcoxPBU15M Wimborne4:58.24:58.2
115:18.18Jemima Jenkins U15WDarryn McAteeNewport5:16.615:07.30
125:21.64Connie Hickman U15W King's College Taunton/Somerset Schs5:00.165:00.16
135:26.48Rosie Hamilton-JamesSBU15W Westbury/Yate5:26.485:22.8
145:37.06Olivia Roderick U13W Independent Intelligent Fitness5:07.085:03.75
Mixed 1500m H
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:12.35Grace TavnerPBU15W Stroud5:06.75:01.06
25:12.69Caitlin RogersPBU17W Wimborne5:12.695:12.69
35:14.85Sophie CapelPBU15WBryan ClintonSwindon5:11.215:11.21
45:18.60Mollie SamuelPBU17WDarryn McAteeNewport5:13.05:13.0
55:21.61Alice Bridger-MoralesPBU13WAlan ThomasBristol & West5:14.545:02.3
65:21.83Sarah Everitt V45WDavid TaylorBristol & West/Midland Masters5:03.445:02.98
75:24.51Imogen TannerPBU13W Independent Intelligent Fitness5:24.25:24.2
85:25.07Olivia Earthy U13W Wells City5:23.55:20.39
95:25.49Charlie HodgesPBU15M Bristol & West5:25.495:25.49
105:32.97Bethan MorganPBU13WDarryn McAteeNewport5:16.815:16.81
115:34.15Louise JeffriesPBV55W Team Bath5:34.155:34.15
 
Mens 3000m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
18:09.65Dewi GriffithsPBSENMKevin EvansSwansea8:05.597:55.65
28:24.40Tom MortimerPBU20MChristopher BrownStroud8:24.408:22.86
38:25.00William BattershillPBU20M Erme Valley8:25.008:25.00
48:25.78Shaun AntellPBSENM Bideford8:25.568:25.56
Page: 1 2