Southern League External Results
Polecat Valley
26 Feb 17
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
 
ZXC SM
PosPerfNameAG CoachClub 
1NTChristopher PeckV35M Waverley
2NTRobert WoodSENMMartin TarseyBasingstoke & Mid Hants/Royal Air Force
3NTDavid TaylorSENM Haslemere Border/Fleet & Crookham
4NTTom MendumV45M Haslemere Border
5NTJake PilliansSENM Liss Runners
6NTJustyn MooreV35M Basingstoke & Mid Hants
7NTNic HarkerV40M Farnham TC
8NTJohn McKennaV40M Waverley
9NTAndy GoddardV35M Basingstoke & Mid Hants
10NTLuke ShearringV35M Haslemere Border
11NTDarrel MaySENM Hatch Waren Runners
12NTMat ShaylorV40M Basingstoke & Mid Hants
13NTMark HobbsSENM Waverley
14NTBen RaggettV40M Fleet & Crookham
15NTIan CarleyV45M Farnham Runners
16NTAndrew EllisonV45M Farnham Runners
17NTJames WilliamsonSENM Waverley Harriers
18NTMarc SoameSENM Basingstoke and Mid Hants AC
19NTPeter O'DonnellV40M Hedge End
20NTJames WarrenV40M Farnham Runners
21NTHarry WoodSENM Haslemere Border
22NTCraig BickertonSENM Farnham Triathlon Club
23NTLeo MaliphantSENM Farnham Triathlon Club
24NTChris FurnessV45M Basingstoke & Mid Hants
25NTJames ClarkeSENM Farnham Runners
26NTDaniel AllawayV45M Haslemere Border
27NTAiden WiffenSENM Farnham TC
28NTTom FrostV45M Liss
29NTJuan MarguisSENM Basingstoke and Mid Hants AC
30NTOwen KempSENM Waverley
31NTToby ClayV40M Petersfield TC
32NTDaniel BoulterSENM Cove
33NTAndrew TurnerV50M Liss
34NTAndy WheelerSENM Portsmouth Triathletes
35NTChris BoddyV40M Hart
36NTChris ShipleySENM Haslemere Border
37NTRoss WallingfordV35M Hart
38NTElliott HoltSENM Hatch Warren
39NTCarlos GarciaSENM Alton Runners
40NTJames ConollySENM Farnham Triathlon Club
41NTTom BartonV40M Fleet & Crookham
42NTCiaran FarrellU17M Fleet & Crookham
43NTStuart HaigV40M Farnham Runners
44NTAlex BiggU20M Basingstoke & Mid Hants
45NTGeorge GarrattV50M Portsmouth JC
46NTColin ChalmersSENM Gosport Road Runners
47NTDave NewbyV40M Waverley
48NTTony ConwayV55M Portsmouth JC
49NTChris LeeV35M Haslemere Border
50NTDavid AdamsV40M Hart
51NTJon FairsV35M Haslemere Border
52NTMark SlaneyV55M Basingstoke & Mid Hants
53NTPeter VincentV35M Hatch Warren
54NTPaul WelchV40M Denmead
55NTGary ArmstrongSENM Denmead
56NTJeffrey O'ConnorU17M Fleet & Crookham
57NTJames BarnardSENM Waverley Harriers
58NTChristopher SandyU23M Alton
59NTJames PlanerSENM Farnham Triathlon Club
60NTMatt DellarV40M Farnham Runners
61NTPete BullockV50M Hart
62NTDavid GambleSENM Victory
63NTNeil AmbroseV40M Farnham Runners
64NTPaddy FaulknerSENM Basingstoke and Mid Hants AC
65NTWill GalvinSENM Petersfield Triathlon Club
66NTDom BrooksSENM Farnham Triathlon Club
67NTColin AddisonV50M Farnham Runners
68NTGraham McDougalSENM Haslemere Border AC
69NTRoss GentrySENM Petersfield Triathlon Club
70NTJohn RaynorV45M Haslemere Border
71NTRich JacksonV45M Fleet & Crookham
72NTStephen JonesU17M Cove
73NTAdrian UnknownSENM Sherfield Park Runners
74NTBen O'ConnorV45M Fleet & Crookham
75NTGreg SudellV35M Hatch Warren
76NTRobert UnwinV45M Haslemere Border
77NTGeorge DevineSENM Fareham Crusaders AC
78NTJon EvisonV50M Waverley
79NTSteve Edwards-McLeanSENM Portsmouth Joggers
80NTGreg HaynesSENM Hatch Waren Runners
81NTGrant BraySENM Chineham Park AC
82NTLuke StaddonSENM Waverley
83NTSimon LangleySENM Portsmouth JC
84NTNaman PitschSENM Hatch Waren Runners
85NTBarry GriffinV40M Portsmouth JC
86NTChris BrooksV40M Hedge End
87NTNeil DyerV50M Portsmouth JC
88NTTim CumminsV45M Farnham Runners
89NTChris CollingwoodSENM Chineham Park AC
90NTJamie Kilner-SmithV45M Alton
91NTAndy JamesSENM Liss Runners
92NTLeon JonesV45M Cove
93NTBen WalesV45M Gosport
94NTJohn PhillipsV40M Farnham Runners
95NTPhil SimpsonSENM Hatch Waren Runners
96NTJohn LeonardV50MKevin MuntHart
97NTSteve BoulterSENM Cove
98NTMartin ShawV40M Denmead
99NTMike MccallanV40M Cove
100NTTim FowlerV55M Basingstoke & Mid Hants
101NTPeter SimpsonSENM Stubbington Green
102NTAndy StathamSENM Liss Runners
103NTDavid RutterV45M Haslemere Border
104NTKevin BilesSENM Hatch Waren Runners
105NTAndrew WrightV50M Victory
106NTRobert LangleySENM Portsmouth JC
107NTTiziano TesolinV50M Alton
108NTRory HeardV45M Denmead
109NTTrevor HollowayV55M Denmead
110NTAlastair DoyleV60M Haslemere Border
111NTKelvin GowerV45MKelvin GowerCove/Windle Valley Runners
112NTCarl AtkinsonSENM Farnham Triathlon Club
113NTAli BailleSENM Hart Road Runners
114NTStu LavaletteV50M Liss
115NTBarry EamesV45M Liss
116NTOwen KimberV40M Waverley
117NTGary CaswellSENM Chineham Park AC
118NTJonathan BarkerV45M Haslemere Border
119NTNick McBeathSENM Gosport
120NTSimon RimmerV55M Hart
121NTKevin AbbottV45M Fleet & Crookham
122NTNeil CunliffeV50M Hart
123NTSteve AskewSENM Fareham Crusaders AC
124NTCraig Tate-GrimesV40M Farnham Runners
125NTJeff MitchellSENM Hatch Waren Runners
126NTAndrew HuntSENM Hatch Waren Runners
127NTJeffrey SmartV50M Alton
128NTRobert HylandsSENM Gosport Road Runners
129NTOlly LeaveySENM Basingstoke and Mid Hants AC
130NTJim ArmitageV55M Alton
131NTSteve HardyV55M Liss
132NTStephen BarrV50M Farnham TC
133NTTony LaurensonSENM Denmead Striders
134NTNigel BirdSENM Petersfield Triathlon Club
135NTIan UnknownSENM Sherfield Park Runners
136NTNeil BausorV60M Hart/Royal Air Force
137NTPhilip ScraseV50M Alton
138NTBen MillsSENM Cove Joggers
139NTMike PierceSENM Alton Runners
140NTHaywood DrakeSENM Farnham Runners
141NTDamian ProbettV50M Farnham Runners
142NTTom BamptonV35M Haslemere Border
143NTStephen CurrieV50M Haslemere Border
144NTSteve CalderSENM Gosport Road Runners
145NTCliff PayeSENM Liss Runners
146NTRichard ScraseSENM Alton
147NTJames UnknownSENM Sherfield Park Runners
148NTTony BakerSENM Petersfield Triathlon Club
149NTBrent LathamV40M Denmead
150NTDominic NixonSENM Alton Runners
151NTJohn ClaySENM Hart Road Runners
152NTBrian FisherV65M Gosport
153NTAndrew (George) MartinV45M Cove
154NTIan CambellSENM Waverley Harriers
155NTGraham ClarkeV70M Denmead
156NTRobert CornwellV70M Fleet & Crookham
157NTPaul FieldingSENM Hatch Waren Runners
158NTAdrian SuttonV40M Basingstoke & Mid Hants
159NTMike StairesSENM Gosport Road Runners
160NTRory FallV55M Gosport
161NTJohn HuntV65M Portsmouth JC
162NTAndy SmithV60M Swindon Striders/Victory
163NTJonathan SalomonV45M Farnham Runners
164NTPhilip ClarkV50M Cove
165NTRobert JonesV40M Hedge End
166NTRupert DunnSENM Hatch Waren Runners
167NTSteve TillV55M Basingstoke & Mid Hants/Southampton
168NTJon MatthewsSENM Chineham Park AC
169NTTerry BlakeV75M Alton
170NTLevi HughesV45M Gosport
171NTDavid McAdamSENM Cove Joggers
172NTRobin GreenfieldV50M Liss
173NTBrian HarrisV70M Denmead
174NTRichard MellishSENM Chineham Park AC
175NTBrian ReesV65M Portsmouth JC
176NTTerry NewmanSENM Alton Runners
177NTBert ShepherdSENM Portsmouth Joggers
ZXC SW
PosPerfNameAG CoachClub 
1NTBeccy LordSENW Stubbington Green Runners
2NTFay CrippsSENW Victory AC
3NTKaty WardV35W Haslemere Border
4NTSarah ClelandV35WGed RuffleHart/Basingstoke & Mid Hants
5NTSam ScottV45W Hart
6NTDonna ReadV40W Haslemere Border
7NTJackie LloydV40W Victory
8NTLucy MitchellSENW Petersfield Triathlon Club
9NTBecca SleepSENW Basingstoke and Mid Hants AC
10NTSofia ShearringV40W Haslemere Border
11NTHelen CozensSENWHelen CozensFleet & Crookham
12NTIssy PetersV40W Haslemere Border
13NTGabriela HitchcockV35W Farnham Runners
14NTLouise ApseyV40WGed RuffleHart/Fleet & Crookham
15NTPenny AbbottV45W Fleet & Crookham
16NTEloise StradlingU23W Farnham Runners
17NTRuth LyonSENW Waverley Harriers
18NTKayleigh CopelandSENW Farnham Runners
19NTAmy SmithSENW Haslemere Border
20NTAngela AgateV55W Denmead
21NTVicki ClarkeSENW Farnham Runners
22NTJenny PhillipsSENW Petersfield Triathlon Club
23NTRebecca BrennanV40W Fleet & Crookham
24NTAlice HealyU23W Farnham Runners
25NTJo GilholmV45W Victory
26NTLinda TylerV55W Farnham Runners
26NTKirsty CartwrightV45W Hedge End
27NTNaomi ShaylorV45W Alton
28NTLindsay BamfordV50W Farnham Runners
29NTLaura Denise CasioSENW Hatch Waren Runners
30NTPhilomel BennettV45W Haslemere Border
31NTBecky TaylorSENW Waverley Harriers
32NTDaveena TweedV55W Poole Runners/Victory
33NTHannah HallV35W Hart
34NTRuth HaywardV35W Hatch Warren
35NTJulie UnknownSENW Sherfield Park Runners
37NTKate SmithSENW Petersfield Triathlon Club
38NTKatherine HobbsSENW Waverley
39NTBeth GoodSENW Waverley
40NTZoe BartonV40W Fleet & Crookham
41NTJane GeorghiouV60W Farnham Runners/Veterans/City of Portsmouth
42NTNicky OdeaSENW Portsmouth Triathletes
43NTSarah SwiftV45WDavid OzannePoole Runners/Victory
44NTAlison ShettiumSENW Basingstoke and Mid Hants AC
45NTLynda CogginsSENW Farnham Triathlon Club
46NTPip BarrSENW Farnham Triathlon Club
47NTStephanie BirdSENW Waverley
48NTSandra UnknownSENW Petersfield Triathlon Club
49NTKate ParkerSENW Petersfield Triathlon Club
50NTTara HuntV40W Farnham Runners
51NTJess LeeSENW Petersfield Triathlon Club
52NTAlison BevilarquaSENW Hatch Waren Runners
53NTCharlie GraySENW Farnham Triathlon Club
54NTFrances LordV55W Stubbington Green
55NTJanet LeggettV55W Fleet & Crookham
56NTJennifer KilsbySENW Portsmouth JC
57NTMelanie HuntV55W Denmead
58NTAlison AmmundsenSENW Hatch Waren Runners
59NTHester UnknownSENW Sherfield Park Runners
60NTLesley QuineySENW Portsmouth Triathletes
61NTSteph MossV40W Haslemere Border
62NTKay CopelandSENW Farnham Runners
63NTDebs UnknownSENW Sherfield Park Runners
64NTBecca WeighellSENW Haslemere Border AC
65NTLucy MaySENWPenny ForseStubbington Green
66NTCatriona CoveneyV45W Basingstoke & Mid Hants
67NTTracey WalesV45W Gosport
68NTJenny ArthurSENW Haslemere Border AC
69NTNikki PickeringV40W Basingstoke & Mid Hants
70NTLucy NoeSENW Petersfield Triathlon Club
71NTKim KingSENW Petersfield Triathlon Club
72NTPaula ParsonsV35W Chineham Park
73NTSarah BergquistSENW Haslemere Border AC
Page: 1 2