Home Countries International External Results
Antrim
26 Mar 11
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
7.2KXC U20M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
122:36Matthew GillespieU20M3Amanda GillespieShettleston/Glasgow Uni
223:00Andrew CombsU20M2Mick WoodsTonbridge/St. Mary's Uni
323:04Philip HurstU20M3Martin CroweElswick
423:09Paul ThompsonU20M  England
523:16Jack GoodwinU20M1Simon GoodwinBedford & County
623:17Jaimie RodenU20M2Paul RodenSale Harriers Manchester/Sheffield Uni
723:17Rowan AxeU20M3 Cardiff
823:25David VernonU20M1Graham SmithVictoria Park City of Glasgow
923:29Harvey DixonU17M-1Mick WoodsAldershot, Farnham & District
1023:30Alexander HendryU20M3 Central/Forth Valley
1123:41Tom CurrU20M1Christopher FrapwellStroud
1223:45Niall RobinsonU20M3Mark KirkNorth Down/Queen's Uni Belfast
1323:50Rhys GlastonburyU20M3Mick WoodsWindsor Slough Eton & Hounslow/St. Mary's Uni/Radl
1424:01Toby LoveridgeU20M1John BradshawLiverpool Pembroke Sefton
1524:11Lachlan OatesU20M2John MontgomeryShettleston/Team Glasgow
1624:23Kyle FowlerU20M2Bashir HussainStaffordshire Moorlands/Sheffield Uni
1724:33Steven BoytonU20M2 Deeside AAC
1824:35Ryan McDermottU20M  Ulster
1924:39Jelle VerwerU20M3 Tipton
2024:47Gregg HalliwellU20M2Christopher FrapwellStroud/Yate
2125:00Chris CarpininiU20M  Wales Schools
2225:02John Paul WilliamsonU20M1John Paul WilliamsonCity of Derry/Derry City Track
2325:11Luke FordeU20M  Ireland
2425:16Matthew RichardsU20M  Wales Schools
2525:17Karl BillingtonU20M2Arthur AlmondBlackburn
2625:20Joshua GriffithsU17M-1Delyth BrownCarmarthen
2725:29James SpeightU20M1 Finn Valley
2826:00Alex EdwardsU20M  Wales Schools
2926:07Vinny ConnollyU20M  Ireland
3026:09Matthew DruryU17M-1 Cardiff
3126:44Ian GuidenU17M-1 Clonliffe/Ireland
3227:12Matthew O'LearyU17M-1 Neath/West Wales
7.2KXC SW
PosPerfNameAG YearCoachClub 
125:47Juliet PotterSENW Roy StowellCharnwood
225:55Emily WicksSENW Keith DonkinAldershot, Farnham & District/Surrey Uni
325:58Faye FullertonSENW Warren RoeHavering
426:24Laura ParkerU23W Mick WoodsWells City/Yeovil/St. Mary's Uni/Enfield & Haringe
526:25Rebekah RandellSENW  Bristol & West
626:27Rosie SmithSENW  Scotland
726:33Claire MartinV35W  Telford AC
826:37Gladys GanielSENW Matt ShieldsAbbey AC/Ireland
926:40Sarah TunstallSENW  Kendal
1026:41Aoife TaltySENW  Ireland
1126:52Joanne MaddickSENW Bill FosterKingston upon Hull/Loughborough Students
1226:57Eilish KellySENW  Ireland
1327:10Julie TurleySENW  Ulster
1427:15Christina RankinU23W  Kilbarchan/Edinburgh Uni
1527:21Caryl JonesSENW Delyth BrownCarmarthen/Taf Running & Orienteering (TROTS)
1627:35Melissa WhyteV45W  Inverness
1727:37Marilyn KitchingSENW  Wales
1827:57Alison LavenderU23W Andrew WallingOswestry/Loughborough Students
1928:01Laura ShaughnessyU23W  Loughrea/Ireland
2028:14Claire SmithSENW John SkevingtonCharnwood/Hatton Darts RC/Midland Masters
2128:26Carol GloverSENW  Swansea
2228:29Cathy McCourtSENW  Ulster
2328:37Alaw Beynon-ThomasU23W Kevin EvansCarmarthen
2428:39Sarah BensonSENW Michael JohnstonEdinburgh AC
2529:04Adrienne JordanSENW  Donore/Ireland
2629:48Sinead DennyU20W  Dundrum South Dublin/Ireland