Watford Graded Open External Results
Watford
27 Jun 12
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
 
1500 SX 1
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:50.99Harvey VollerPBU15M Holland Sports AC4:50.994:24.96
25:25.30Sandie PohlmanPBU13WSteve PerkinChiltern5:25.305:10.59
35:38.52Amber MorrisPBU13WPaul KelseyOxford City5:38.525:21.62
45:42.77Poppy CarmichaelSBU13WNeil GloverRugby & Northampton5:42.775:01.97
55:45.43Annabel Shreeves U15WAlex StantonBedford & County5:42.685:42.68
65:45.58Donald PrancePBV50M Unattached5:45.585:45.58
75:46.50Martin RidewoodPBV40M Oxford City5:46.505:46.50
85:48.23Eleanor FoundPBU13W Herts Phoenix5:48.235:39.9
95:49.47Redford DensonSBU13M Chiltern5:49.475:30.06
105:50.05Whitney Saunders U15W Unatt  
115:50.77Martin RosePBV50M Pyrford5:50.775:50.77
125:51.80Sophie GrantPBU15WJohn MahonOrion5:51.805:51.80
136:00.71Sammy Taylor U13MRichard ClaessensWycombe5:48.05:10.27
146:01.46Amber HarmanSBU13WBarry HearnMarshall Milton Keynes6:01.465:30.04
156:13.44Emily Atkinson U17W Wyc P  
1500 SX 2
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:03.97Simon NorthPBV50M Wycombe5:03.975:03.97
25:16.53Emily BannisterPBU13WSteve PerkinChiltern5:16.534:54.97
35:18.66Sophie ChestermanPBU15WSteve PerkinChiltern5:18.664:59.95
45:22.42Jacob NorthPBU15MRichard ClaessensWycombe5:22.425:22.42
55:24.04Abi JonesPBU13WSteve PerkinChiltern5:24.045:24.04
65:25.67Owen HarknettPBU13MPaul BaileyHarlow AC5:25.674:41.6
75:26.24Amy EdwardsPBU15WJohn StowHarlow AC5:26.245:26.24
85:28.49Olivia HounsomePBU13WJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:24.935:24.93
95:29.51Natasha TaylorPBU15WRichard ClaessensWycombe5:23.314:50.0
105:29.81Jessica UpjohnPBU15WPaul KelseyOxford City5:29.815:29.81
115:31.14Samone Bruckett SENW Unatt  
125:31.34Georgia WillixPBU13W Rugby & Northampton5:31.345:18.0
135:32.47Lisa Pettit V40W Serpentine5:29.725:29.72
145:35.75Mimi Houlihan-BurnePBU13WSteve PerkinChiltern5:35.755:29.06
155:36.10Megan Price U15WJohn StowHarlow AC5:34.175:34.17
165:38.35Izaiah Turner U20MShaun MedlenLondon Heathside5:27.25:27.2
1500 SX 3
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:09.72Siobhan HarrisonSBU23WMick WoodsAldershot, Farnham & District/St. Mary's Richmond5:09.724:42.07
25:12.21Amy Fawcett U15WSteve PerkinChiltern5:09.105:09.10
35:13.24Hannah WardleySBU17WSteve PerkinChiltern5:13.245:10.57
45:13.53Megan StylesPBU15WRichard ClaessensWycombe5:13.535:09.12
55:14.03Tara De KlerkPBU13WTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow5:14.035:05.63
65:14.99Sophie BothamPBU15WBarry HearnMarshall Milton Keynes5:12.064:54.21
75:17.36William McArdlePBU13MJanice BowmanTrent Park5:17.364:59.56
85:17.67Rufus KentPBU13MJeremy SothcottBarnet5:17.674:33.56
95:18.09Caitlin CritchleyPBU17WTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow5:16.85:07.7
105:18.18Isabel FoundPBU17WSimon DoyleHerts Phoenix5:18.185:09.6
115:18.57Sammy BonnyPBU13WTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow5:18.574:57.82
125:18.88Alicia FoundPBU17WSimon DoyleHerts Phoenix5:18.885:11.7
135:19.13Michael AbrahamsSBV55MNina AndersonLondon Heathside5:19.135:00.88
145:19.16Chloe RidewoodPBU13WPaul KelseyOxford City5:19.165:07.37
155:19.79Bea LafrenierePBV35WSue GoodeGuildford & Godalming5:19.795:08.18
165:21.11Isabela RodriguezPBU15WPaul KelseyOxford City5:21.115:21.11
175:21.73Jodie RatcliffPBU15WJohn StowWoodford Green Essex Ladies5:16.844:55.25
185:22.09Rhea Walter U17WNicholas BullTeam Kennet5:19.55:19.5
1500 SX 4
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:01.76Pete CrockfordSBV50M London Heathside/Civil Service5:01.764:55.6
25:03.59Mbarck Aitmarri V40M Bas  
35:03.84Elisha EvansPBU15WPaul KelseyOxford City/Millfield Sch5:03.845:03.84
45:05.37Poppy AitmarriSBU17W Basildon5:05.375:04.10
55:05.61Lewis HarknettPBU13MPaul BaileyHarlow AC5:05.614:20.67
65:06.15Aiden GraingerPBU13MJohn McCawleyCamberley4:55.844:19.24
75:08.00Harry CritchleyPBU15MTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow5:08.004:47.14
85:08.49Tilly HortonPBU13WMick WoodsAldershot, Farnham & District5:08.494:46.76
95:08.76Emma Schaertlin CoffeyPBU15WHilary VogelCambridge & Coleridge5:04.44:53.01
105:08.79Helen GrayPBSENWUrban BettagSerpentine4:56.34:46.21
115:10.30Jordan Lacey U20WJacqui ChildsBasildon5:07.465:07.46
125:10.39Samuel McCreadyPBU15MMick WoodsAldershot, Farnham & District5:10.395:10.39
135:10.47Megan Shreeves U20WAlex StantonBedford & County5:08.435:00.40
145:11.26Sophie Morton U13WSteve PerkinChiltern5:05.834:51.95
155:12.86Hannah FarmerPBU17WCatrina LewisLuton5:12.65:02.86
165:14.38Orla Fawcett U13WSteve PerkinChiltern5:07.055:00.35
1500 SX 5
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:50.54Craig SharpPBV35MTony DureyDartford H4:45.264:18.6
24:52.47Thomas CoePBU17MTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow4:52.474:52.47
34:55.53Zoe MacDonaldPBU17WHilary VogelCambridge & Coleridge4:55.534:44.35
44:57.28Eleanor JohnsonSBU20WJacqui ChildsBasildon4:57.284:54.77
54:58.49Courtney MarshallPBU15WSteve MannEaling Southall & Middx4:58.494:58.49
65:01.15Isabella Hoy U13WJane FarrierOrion5:00.824:45.07
75:01.90Samuel CritchleyPBU15M Windsor Slough Eton & Hounslow5:01.904:54.50
85:02.36Alice PerkinsPBU17WJacqui ChildsBasildon4:56.34:40.3
95:02.87Joshua LeePBU17MTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow5:02.875:02.87
105:02.95William SmithPBU13M Aldershot, Farnham & District5:02.955:02.95
115:05.16Daniel WeathersPBU15MRichard ClaessensWycombe5:05.164:30.03
125:07.13Chloe SharpPBU13WJason MarchantDartford H5:05.154:30.45
135:07.18George LovemanPBU13M Hertfordshire Schs5:07.184:41.3
145:14.66James Inch U13M Orion5:06.984:55.99
155:14.92Eugenie Cockle U13WTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow4:59.214:28.54
165:28.78Cameron Beazley-Clarke U13MBarry HearnMarshall Milton Keynes5:02.984:54.17
1500 SX 6
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:55.35Daniel StidderPBU15MAndy PayneEastbourne4:52.04:01.26
24:57.63Peter KennedySBV60M Windsor Slough Eton & Hounslow/Veterans4:50.144:29.91
34:57.80Jacob TreshamPBU15M Marshall Milton Keynes/Northamptonshire Schs4:57.804:52.55
44:58.39Pippa TilneyPBU15WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:51.714:51.71
54:59.30Paul CousinsSBV55M Woking4:59.304:48.6
64:59.90Lauren MajorPBU20WNoel StoddartSt. Mary's Richmond4:59.904:59.90
75:00.03Tara BagePBU15WStewart MckenzieChichester5:00.034:53.53
85:00.17Tom Holland U15M Bedford & County4:59.84:25.53
95:01.89Rachel EvansSBSENW Southampton5:01.894:59.31
105:02.22Jocelyn MajorPBU20WNoel StoddartSt. Mary's Richmond5:02.225:02.22
115:03.98Eloise Milbourn U17WTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow5:01.884:45.92
125:05.55Emma Hatchett U15W Enfield & Haringey5:04.284:54.35
135:08.02Amy Botham U17WBarry HearnMarshall Milton Keynes4:58.624:58.62
145:11.36Evie Higton U15WTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow5:00.54:57.62
155:21.71Chloe OldfieldSBU23WNick TaylorVale of Aylesbury5:21.714:54.31
1500 SX 7
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:50.51Harry GracePBU15MMick WoodsAldershot, Farnham & District4:50.514:22.98
24:51.69Robert WakefieldPBSENMMick WoodsAldershot, Farnham & District4:47.944:26.14
34:53.38Hannah ThearPBU15WSteve PerkinChiltern4:51.824:44.63
44:55.24Lianne Langford U15WGeorge HarrisonShaftesbury Barnet4:54.994:48.07
54:55.55Nick WashingtonPBV35MAdam MoleMarshall Milton Keynes4:55.554:55.55
64:55.83Guy FordhamPBU15M Hertfordshire Schs4:55.834:45.21
74:56.51Hannah NovakovicPBU15WNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow4:56.514:44.93
84:56.55Naomi WebberPBU23W Team Bath/Oxford Uni4:56.554:56.55
94:56.73Akira Anzai-JacksonSBU20MSteve MannEaling Southall & Middx4:55.064:55.06
104:57.37Charlie Griffiths U15M Unatt  
114:59.56Joe Killip U13MNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow4:56.704:55.47
125:04.89Christina Hall U20WRodger HughesWindsor Slough Eton & Hounslow5:04.165:04.16
135:05.43Pippa Bailey U17WDeborah SteerSt. Albans AC5:02.505:02.50
145:07.08Lily Carmichael U15WNeil GloverRugby & Northampton4:55.414:44.0
155:08.25Hamza KadirSBU13MJeremy SothcottShaftesbury Barnet5:08.253:56.87
165:08.44Georgina Bradford U15WNicholas BullTeam Kennet5:04.04:54.8
175:27.02Harvey Green U13MBarry HearnMarshall Milton Keynes5:01.14:37.44
1500 SX 8
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:39.70Alex BaxterPBU13M Ipswich4:39.704:23.86
24:42.80Thomas ButlerPBU15MTy HoldenBarnet4:42.454:00.34
34:45.89Jamie HarperPBU13MJeremy SothcottShaftesbury Barnet4:45.894:11.9
44:48.13Jack SimpsonSBU17M St. Albans AC4:48.134:36.66
54:48.52Rachel HumphreysSBSENWBud BaldaroBedford & County/North Herts4:48.524:30.86
64:48.90Conor O'Shea U17M London Heathside4:48.234:48.23
74:49.63Miron WoldemichaelPBU17M London Heathside4:45.84:28.4
84:49.99Benjamin HaynesPBU15MJacqui ChildsBasildon4:45.094:33.64
94:50.48Nicola RogersSBSENWPaul JonesBasildon4:50.484:27.19
104:53.71Sammy KingPBU17M Windsor Slough Eton & Hounslow4:53.714:53.71
114:54.74Victoria Hayes U23WMick WoodsChelmsford/St. Mary's Uni4:51.354:51.35
124:55.64Brandon Thorpe U15M Basildon4:53.174:25.81
134:57.71Nathan GammonPBU13M Herts Phoenix4:57.714:28.4
144:58.87Hannah Morton U15W Chiltern4:50.64:44.34
155:03.32Lauren Bourne U20WMick WoodsWorthing/Brighton & Hove4:48.84:48.8
165:10.38Chloe GoodsonSBU15WJeremy SothcottShaftesbury Barnet5:10.384:53.89
1500 SX 9
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:42.62James BrennanPBU15M Shaftesbury Barnet4:42.624:30.96
24:43.49Jack BlythPBU15MRichard ClaessensWycombe4:41.904:21.5
34:44.41Ashley AltmanPBU17MGeorge HarrisonShaftesbury Barnet4:42.924:42.92
44:44.59Melanie WoodSBU20WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:39.954:25.83
54:44.74Sarah ChapmanPBU15WConrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow4:44.744:31.89
64:47.09Georgia BallSBU23WMick WoodsLincoln Wellington/St. Mary's Uni4:40.944:37.4
74:47.93Angel CollinsPBU20WMick WoodsLewes4:47.934:44.28
84:48.51Sophie DaviesPBU15WConrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow4:48.514:47.4
94:49.55Clive WickhamPBSENMRoger WilliamsHillingdon4:49.554:47.98
104:50.11Lucy ParkerPBU15WMark VileCambridge & Coleridge4:47.304:43.58
114:51.23Daniel BrumbySBV35M Marshall Milton Keynes4:51.234:21.61
124:52.39Stephen Davies U17MEllie MeadowsBasildon4:43.454:31.84
134:53.15Samuel Howell U15MSteve PerkinChiltern4:48.094:35.24
144:53.93Max O'Neill U13MTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow4:52.874:52.87
154:54.93Nicola BredinSBSENWKevin SteedBasildon4:54.934:48.42
165:01.41Ricardo James U13M St. Albans AC4:55.884:55.88
1500 SX 10
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:37.07Emily Hosker ThornhillPBU23WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:34.604:17.74
24:38.26Rachel RobinsonSBU23WMick WoodsAldershot, Farnham & District/St. Mary's Uni4:31.764:31.76
34:38.85Josie SavillPBU17WNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow/Middlesex Schs4:38.854:38.85
44:39.29Jessica DouglasPBU23WBill FosterCrawley/Loughborough Students4:29.364:29.36
54:39.38Kate JacobsPBV35WSimon BurleySwindon4:39.384:38.89
64:39.76Connie LewisPBU17W Chiltern4:39.764:39.76
74:39.83Robert HallPBU15MSteve PerkinChiltern4:39.834:25.72
84:40.88Rian McKnightPBU15MJohn StowWoodford Green Essex Ladies4:40.884:40.88
94:41.69Mason WebbPBU13MSteve ReynoldsBasildon4:41.694:13.96
104:42.71Rebecca HallPBSENWCharles McConnellCorby4:40.084:40.08
114:44.08Lance BirkbySBV45MKeith DonkinAldershot, Farnham & District/Southern Counties Ve4:44.084:43.00
124:45.09Holly ArcherSBU20WGordon PalmerWest Suffolk4:45.094:23.05
134:46.31Gus WithersPBU13M Basildon4:46.314:29.08
144:46.39Daniel CarpenterPBU15MNick AndersonTrent Park4:44.244:16.69
154:46.78Molly Riglin U20WNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow4:42.954:37.24
164:50.97Alex Barbour U15WConrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow4:47.44:40.54
1500 SX 11
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:32.59Joe CochranePBU17M Chiltern4:25.974:25.97
24:33.33Jordan SaulPBU20M Tonbridge4:33.334:22.59
34:34.96Will PerkinPBU15M Chiltern4:33.483:54.22
44:35.07Revee Walcott-NolanSBU20WGordon AddisonLuton/Newham & Essex Beagles4:34.264:17.05
54:35.16William WhitakerPBSENM London Heathside4:35.164:35.16
64:35.69Clare ElmsSBV45WSteve SmytheDulwich/Veterans4:32.324:31.87
74:36.60Greg SinnottPBU15MDeborah SteerSt. Albans AC/Hertfordshire Schs4:36.604:27.49
74:36.60Michael RobbinsSBSENM Newbury4:36.604:23.42
94:37.25Ben PattisonPBU15M Orion4:37.254:18.21
104:38.19George GroomPBU13MStephen MurphyBarnet4:38.194:07.70
114:38.24Kimberly JohansenPBU20WStephen WilliamsChelmsford4:38.244:22.82
124:40.26Kaylee DoddSBU17WJacqui ChildsBasildon4:36.224:28.14
134:41.94Daniel Szajna U20M London Heathside4:41.884:32.10
144:46.30Yasmin Goater U23W Guildford & Godalming/Sheffield Hallam Uni4:43.894:43.89
154:54.07Bex MyersSBU20WConrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow4:54.074:47.65
164:54.57Alex Chrisostomou U17MJane FarrierOrion4:53.184:52.51
1500 SX 12
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:29.36Alex RaynerPBU15MNick AndersonEnfield & Haringey4:29.364:29.36
24:30.08Samuel Jones U17MDeborah SteerSt. Albans AC4:28.064:27.0
34:30.40Max JonesPBU15MJacqui ChildsBasildon4:23.834:02.59
44:32.45Dom HullPBU20M Oxted4:32.454:30.55
54:33.27Emma DanbySBSENWRoger WilliamsHillingdon/Thames Valley4:33.274:31.20
64:34.68Sean WilsonPBSENMNick TaylorVale of Aylesbury4:34.684:34.68
74:36.52Samuel Henning U15M Chiltern4:29.454:29.45
84:36.80Carolyn BooseySBSENW Vale of Aylesbury4:32.854:28.28
94:37.40Danny Digweed SENM Barnet4:35.134:33.08
104:38.75Rebecca Killip U17WNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow4:33.964:33.96
114:38.81William MullinsPBU15MSimon GoodwinBedford & County4:38.814:07.83
124:39.63Tom McArdlePBU15MJanice BowmanTrent Park4:39.34:26.89
134:40.24Ben BoxerPBU20MTy HoldenBarnet4:32.24:31.84
144:40.68Hollie Parker U17WAlan BaldockCambridge & Coleridge4:37.674:26.92
154:41.30Joe GilbertPBU17MJoe GilbertThames Valley4:41.304:19.03
164:50.15Phillip J CorbettPBSENM Vale of Aylesbury/Fire Service4:50.154:50.15
1500 SX 13
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:20.62Richard FranzeseSBSENMRichard FranzeseHarrow/Oxford Uni4:20.623:55.20
24:23.36Jimmy DaviesPBU17M Chiltern4:20.424:20.42
34:26.65Jack BoswellPBU15MMick WoodsAldershot, Farnham & District4:25.934:06.25
44:27.41Sathira DonPBU17MPaul GrahamSt. Mary's Richmond4:27.414:08.88
54:27.99Ben Sendall U17MRichard ClaessensWycombe4:27.984:18.51
64:28.69Bradley Lawrence U17MJanet NashWycombe4:27.113:59.74
74:29.17Emily WicksSBSENWKeith DonkinAldershot, Farnham & District/Surrey Uni4:29.174:24.61
84:29.28Ollie CantwellPBU15M Basildon4:29.284:29.28
94:30.06Joe Thrush U15MRichard ClaessensWycombe4:24.094:24.09
104:30.81Ben ClaridgePBU15MTom KingWhite Horse4:30.814:06.1
114:31.00Matthew Simpson U17MSteve PerkinChiltern4:26.554:16.31
124:32.39Katja Eravisto SENWConrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow/Finland4:31.554:28.53
134:33.68Patrick Goffey U15MNoel StoddartSt. Mary's Richmond4:31.04:20.98
144:34.79Dan MyersSBU17M Hertfordshire Schs4:34.794:21.69
154:38.49Khi O'Neill U15M Isle of Wight4:31.134:31.13
164:52.93Avi FogelmanSBU20MNadeem ShaikhShaftesbury Barnet4:52.934:40.10
1500 SX 14
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:17.58Canaan SolomonPBU15MJohn StowWoodford Green Essex Ladies4:16.653:56.35
24:18.19Les Ball V45MRob LewisLincoln Wellington/Eastern Masters4:11.544:09.52
34:19.08Dom NolanSBU20M Croydon4:19.083:53.36
44:19.25Corey KeanePBU17MVaughan TaylerWatford4:19.254:19.25
54:20.28Aedan O'BrienPBU17MNoel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow4:20.284:06.54
64:21.50Philippa Aukett SENWMike BaxterShaftesbury Barnet4:21.204:21.20
74:21.78Rian McCawleyPBU15MJohn McCawleyCamberley4:20.994:04.79
84:22.04James CochraneSBU20MHilary VogelCambridge & Coleridge4:22.044:10.73
94:22.29Sam GriffithsPBU17M Shaftesbury Barnet4:22.293:57.63
104:22.59Andrew RoltSBV45MNick TaylorVale of Aylesbury4:22.593:55.9
114:23.15Joseph GibbonSBU20M Colchester & Tendring4:23.154:22.32
124:23.41James SothcottSBU17MNadeem ShaikhShaftesbury Barnet4:23.414:15.65
134:24.24Michael PorterPBU20MGarry PorterColchester & Tendring4:24.244:20.76
144:26.33Tom VerbenaSBU17M Watford4:24.104:24.10
154:29.78Kegan LymnSBU20MMick WoodsAldershot, Farnham & District4:29.784:18.43
164:35.10Mark Cameron U20MSteve MannEaling Southall & Middx4:25.564:13.89
1500 SX 15
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:11.10Jordan RowePBU17MGarry PorterColchester & Tendring4:04.463:56.51
24:13.61Ryan Burling U20MBarry HearnMarshall Milton Keynes4:04.153:58.04
34:14.22Emelia GoreckaPBU20WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:14.224:14.22
44:14.23Peter Devaney U23M Bedford & County/Birmingham Uni4:11.504:08.26
54:15.37Rob HallPBU17MTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow/Surrey Schs4:15.374:15.37
64:15.71James DowningPBU17MHilary VogelCambridge & Coleridge4:15.714:15.71
74:16.27Steven UnderwoodPBSENMRoderick LockSouthampton4:16.274:16.27
84:16.54Ieuan HandleyPBU17MAndy PayneEastbourne4:16.544:10.40
94:16.84Lewis ElseyPBU20MJon ArmstrongBexley4:16.844:16.84
104:17.98Robert SimmondsPBSENMRobert SimmondsRyston4:17.984:09.05
114:18.16Martin Broderick SENM Basingstoke & Mid Hants4:16.954:08.73
124:20.62Laurence WillmorePBU15MDavid WestSouthend/Leigh on Sea4:20.624:07.33
134:21.18Alan MetcalfePBSENMDavid CheshireBedford & County/Beds Uni4:21.184:21.18
144:27.70William Stockwell U17MChristopher BowmanMedway & Maidstone4:25.734:08.94
154:29.98Robert Male U20M Rugby & Northampton4:17.744:05.72
1500 SX 16
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:10.08Tom McKellar U23M Basingstoke & Mid Hants4:08.534:08.53
24:10.68Ben Rochford U17MVaughan TaylerWatford4:04.963:54.76
34:11.55Ben BradleyPBU20MMick WoodsAldershot, Farnham & District4:11.553:57.98
44:11.57Cameron LaleyeSBU17M Herts Phoenix4:11.574:00.44
54:12.32Mark VardySBSENM Newbury/Loughborough Students4:07.354:07.35
64:13.33Josh Arnold SENM Aldershot, Farnham & District/Imperial College4:12.004:08.72
74:13.69Rob FrithPBU17M Southend4:11.754:11.75
84:14.02Jacob RainierPBU17MTrevor RaggettWindsor Slough Eton & Hounslow4:14.024:10.62
94:14.06Richard Kinnersley SENMRichard KinnersleyReading AC/Thames Valley Triathletes4:10.984:01.32
104:14.30Stephen GreenSBSENMAdam MoleMarshall Milton Keynes4:13.014:09.37
Page: 1 2