English Schools Track & Field Cup South West Regional A Final External Results
Street
20 Jun 12
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
HJ U16M A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.71Joshua TimminsPBU20M Mendip1.711.71
21.65Glen McDonaldPBU17M Berkshire Schs1.651.65
31.62Stephen DelaneySBU17M Cheltenham1.621.72
41.56Kofi MoranPBU17M Hampshire Schs1.561.56
41.56Liam Geach U16M Hant Sch  
41.56Daniel Clarke U16M Wilt Sch  
71.50Georgio Downie U16M Wilt Sch  
71.50Marcus BrumptonSBU17M Poole AC1.501.54
HJ U16M B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.71George Walker U17MMark RoachPoole AC1.751.85
21.62James Brownless U16M Berk Sch  
31.53Rob Dyba U17M Wiltshire Schs1.551.55
31.53Ted HugginsPBU17M Gloucestershire Schs1.531.53
31.53Rhys McBlain U16M Wilt Sch  
61.47Ruben Windle U16M Hant Sch  
71.44Charlie Felstead U16M M'feld  
71.44Ben Quera U16M Hant Sch  
HJ U14M A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.59Finlay RyanPBU15M Hampshire Schs1.591.59
11.59Thomas MillerPBU15MMalcolm RogersPortsmouth GS1.601.81
31.50Freddie KingPBU15M Queens Coll (Taunton)1.501.54
41.47Chris Nichols U14M Wilt Sch  
41.47Johan Warensjo U15MJoy BraySwindon1.511.88
61.35William DexterSBU15M Berkshire Schs1.351.47
61.35Robin Everitt U14M M'field  
61.35Joseph Miles U15MIan KennedyWimborne1.401.95
HJ U14M B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.41Mike Stapelberg U14M Hant Sch  
21.35Marcus TaitPBU13M Reading AC1.411.50
31.32Matthieu Rident U14M Wilt Sch  
31.32Jo Grogen-Poulson U14M M'field  
31.32Frank RobinsonPBU15M Poole AC1.321.32
31.32Max Cameron U14M Wilt Sch  
31.32Harry Tyacke U14M Hant Sch  
81.29Joshua JolliffPBU13M Taunton1.291.34
HJ U16W A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.47Ayesha GyeningPBU15W Chichester/Portsmouth GS1.471.47
21.44Chison Mbadguah U16W Glou Sch  
31.41Yasmin RyderPBU15WNicholas BullTeam Kennet1.411.45
41.38An Other U16W Wilt Sch  
51.35Holly AldridgeSBU17WRupert PepperPoole Runners1.351.40
61.32Olivia BellakSBU17W Millfield Sch/Mendip1.321.41
71.29Yasmina Atta U16W Berk Sch  
HJ U16W B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.38An Other U16W Wilt Sch  
21.32Zoe Orimoloye U16W Glou Sch  
31.26Amy SaundersSBU17W Wimborne1.261.35
41.17Emily SinfieldPBU17W Berkshire Schs1.171.17
HJ U14W A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.44Angelina SiddonsPBU15W Gloucestershire Schs1.441.44
11.44Natasha Smith U13W Stroud1.451.78
31.35Isabel Fumpston U15WElizabeth KitchingPoole Runners1.401.40
31.35Clare SouthonSBU15W Millfield Sch1.351.42
31.35Isobel Boden U15W Portsmouth GS1.431.43
61.32Mollie RickwoodPBU15WAdam TofieldTavistock1.321.37
71.23Isobel Legg U13WChristopher AdamsWindsor Slough Eton & Hounslow1.301.30
81.20Emma Keene U14W Glou Sch  
HJ U14W B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11.32Olivia Hunter U15WGraeme GourlayPoole AC1.431.54
11.32Ameera GyeningPBU13W Chichester1.351.45
31.29Annabell BrooksPBU17W Berkshire Schs1.291.29
41.26Ellie Dunford-Wood U14W Glou Sch  
41.26Anastacia Knight U14W M'field  
41.26Natalie WhitehousePBU15W Gloucester1.261.26
71.20Chloe Kemp U14W Glou Sch  
71.20Emily Burgoyne U14W Devon Sch