Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
800
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
 2:00.47Daniel Moses U23M Orion/Middlesex Uni1:57.861:57.65
 2:00.57Stephen RatcliffePBSENM Newcastle (Staffs)2:00.571:59.37
 2:02.25Russell Bentley SENM Blackheath & Bromley2:00.791:51.0
 2:02.44Matthew Judson U20M Harrow2:00.71:59.9
 2:03.75Mark SampfordPBU20M Basildon2:03.752:03.63
 2:05.52Adam SmithPBU17MJames BennettMarshall Milton Keynes2:05.522:05.52
 2:08.60Philip SmithPBU17M Harrow2:08.602:08.60
 2:09.00Tom LewisSBU17M Harrow2:09.001:59.13
 2:09.56Daniel Roe U17M Luton2:07.22:01.4
 2:09.60Mark Booth U17MJanet NashWycombe2:04.021:54.4
 2:17.02Daniel Yaxley U15MJohn StowHarlow AC2:13.671:56.01
 2:20.65Thomas Drury U15M Hillingdon  
 2:21.48Matthew Fayers U15MStevan DokicHillingdon2:17.421:48.12
 2:27.45Eunika BurkotSBU17W London Heathside2:27.452:21.28
 2:30.59Emily Boast U15W Bedford & County/Riverside2:30.12:27.12
 2:40.43Sarah Grover U13W Dacorum & Tring2:39.842:13.08
 2:45.05Sara Elikirate U13W Oxford City  
800 1
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:57.23Mark Woodley U20MCraig WinrowChelmsford/St. Mary's Uni1:57.11:49.81
21:57.72Daniel ShaneSBU23M Basildon1:57.721:54.90
31:58.34Dean Goodman U20M Harrow/Cardiff Met Uni1:55.291:51.45
41:58.62Omar Mansour U17M Woodford Green Essex Ladies1:56.91:53.25
51:58.74Josh Fairclough U20M Ashford AC1:58.321:57.61
61:59.21Gavin Lewis U17M Orion/St. Mary's Uni1:59.091:52.35
71:59.36Tom Graham SENM Basingstoke & Mid Hants1:58.851:56.08
82:00.06Duncan Stevenson U20M Basingstoke & Mid Hants1:58.851:58.85
800 2
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:57.13Stephen EmeryPBU23MDavid DixRugby & Northampton1:57.131:52.05
21:58.51Shaun CollinsPBU20M Enfield & Haringey1:58.511:53.78
31:58.97Chris ClarkePBU20MNick DakinMarshall Milton Keynes1:58.971:58.97
41:59.27Darren BraybrookPBU20M Marshall Milton Keynes1:59.271:58.9
51:59.28Eliot WinterPBU17MJames BennettMarshall Milton Keynes1:59.281:58.0
61:59.61James TaylorPBSENM Barnet1:59.611:59.61
102:02.56Paul Scanlan U15MGladys BirdWoodford Green Essex Ladies2:00.271:53.47
800 3
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:00.06Ben Nagy U20MBela NagyBarnet/Enfield & Haringey1:59.061:54.56
22:01.79Jack GrahamPBU17M Basingstoke & Mid Hants2:01.791:58.52
32:02.08Philippe Essink U17MGordon ManningRadley1:56.511:55.29
52:03.47Andrew Poole U17M Colchester & Tendring1:58.11:58.1
800 3
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
82:04.00Katrina WoottonPBU23WAndrew HobdellBedford & County/Coventry Uni2:04.002:04.00
800 4
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
82:11.59Kevin Pye V45MJohn DavisCharnwood/Midland Masters2:08.302:04.2
800 5
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
22:15.72Ivars LicietisPBV50MStuart WalkerMarshall Milton Keynes/Eastern Masters2:15.722:14.2
62:27.92Michael Goddard U13MGary HowellsChiltern/Hertfordshire Schs2:20.01:55.15
800 6
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:19.38Hannah ShelleySBU20W Shaftesbury Barnet2:19.382:17.75
22:20.82Sam Redding U13MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:20.591:58.49
32:26.82Laura GrahamPBU15W Shaftesbury Barnet2:26.822:22.57
42:27.25Pat TuffeyPBU13M Harrow2:27.252:27.25
800 E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
52:13.13David Shortridge V35MPeter Mchugh De ClareVictoria Park & Tower Hamlets/Open Athletics2:09.462:09.46
800 G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
62:27.86Chris BellSBSENM Reading AC2:27.862:07.04
Men 800
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:52.34Matt Carlisle SENMAndrew HobdellHerts Phoenix/Windsor Slough Eton & Hounslow1:50.931:50.93
21:52.51Joe Van Der Toorn U23M Belgrave1:51.481:51.48
31:53.49Paul LipmanSBU23M Shaftesbury Barnet/Southampton Uni1:53.491:52.5
41:54.52Simon RusbridgeSBSENM Exeter1:54.521:53.4
51:54.86Davey Platt U17M North Devon/Bideford1:54.71:51.8
61:58.77Tim Harris SENMTony SimmonsLuton1:56.411:54.80
71:59.98Bryan Brett SENM Brighton & Hove1:58.591:56.92
Women 800
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:06.15Stephanie TwellPBU20WMick WoodsAldershot, Farnham & District/St. Mary's Uni2:06.152:02.58
22:06.16Claire NicholsPBSENW Woking/Team Southampton2:06.162:05.97
32:09.93Clementine Adams SENW Aldershot, Farnham & District2:09.322:08.00
42:12.35Katie Parkes U20W Carmarthen2:11.912:11.91
52:14.11Lucy Jones SENW Bristol & West2:13.62:11.6
62:15.29Suzi Boast U20WJoe FranklinBedford & County/Team Bedfordshire2:13.022:09.44
72:15.67Kathrine Foy U17W Woodford Green Essex Ladies2:14.442:12.79
82:17.19Helen Hadjam SENW Herne Hill/Guernsey2:14.42:09.98