Results Base Chiltern League External Results
Culham
5 Dec 15
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
6KXC U17M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
121:11Seb GarryU17M2Richard ClaessensWycombe
221:23Will PerkinU17M2Steve PerkinChiltern
321:32Alfred YabsleyU17M1James BennettMarshall Milton Keynes
421:46Niall UngerU17M2Shireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow
521:57Tom AngellU17M2 Bedford & County
622:05Conrad WebberU17M2James BennettMarshall Milton Keynes
722:12Sam BartonU17M2Simon GoodwinBedford & County
822:24Harri KaneU17M2Harry CzapskiVale of Aylesbury
922:38Ewan ForsytheU17M1Barry HearnMarshall Milton Keynes
1022:39Richard SladeU17M2Steve PerkinChiltern
1122:45Dominic MenziesU17M2 Bedford & County
1222:52Samuel HowellU17M2Steve PerkinChiltern
1323:01Jack GoddardU17M1Shireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow
1423:03William BrownU17M1Steve PerkinChiltern
1523:03Cameron AlmandU17M1Richard ClaessensWycombe
1623:08Matthew HindeU17M2Alan HewsonWindsor Slough Eton & Hounslow
1723:21David ThomasU17M2 Chiltern
1823:25James DalyU17M1 Bracknell AC
1923:27Adam MasonU17M1Caroline KeebleStevenage & North Herts
2023:30Martin KopernickyU17M1Shireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow
2123:45James MinterU17M1James BennettMarshall Milton Keynes
2224:04Harry KettleU17M1Steve PerkinChiltern
2324:16Jake AldersonU17M1Steve PerkinChiltern/Hertfordshire Schs
2424:18Joshua Andrew Van HeiningenU17M1Mike DunphyDacorum
2524:18Morgan SmithU17M1 Marshall Milton Keynes
2624:33Daniel WeathersU17M2Richard ClaessensWycombe
2724:37Rhys RowlandsU17M2Mike DunphyDacorum
2824:46Josh RogersU17M  Bedford & County
2924:46Kai Furnell-BrennanU17M1 Maidenhead
3025:02Timothy FennU17M1 Harrow
3125:04Sam NicholasU17M2 Leighton Buzzard
3225:28Harvey GreenU17M1Barry HearnMarshall Milton Keynes
3325:51Callum GardnerU17M1Catrina LewisLuton
3426:09Sebastian MillsU17M1Steve PerkinChiltern
3526:39Aidan KingmanU17M2Richard ClaessensWycombe
3627:08Andre CataoU17M2Conrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow
3728:59Sammy TaylorU17M1Richard ClaessensWycombe
3830:39Miles KingmanU17M1 Wycombe
3931:06Jake HumphriesU17M1 Maidenhead
4032:39Harry MajorU17M  Stevenage & N Herts
6KXC SW
PosPerfNameAG YearCoachClub 
123:05Rosie McNabolaSENW Gordon AddisonLuton/Sheffield Uni/Dunstable
223:27Rachel HumphreysSENW Bud BaldaroBedford & County/North Herts
323:48Charlotte FirthSENW Conrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow/Edinburgh AC
424:14Jo WilkinsonV40W  Bedford & County
524:31Alice BurginU23W  Bedford & County/Birmingham Uni
624:35Martha LloydSENW Paul KelseyOxford City/Guildhall School of Music & Drama/Vict
724:39Wendy WebsterV35W  St. Albans Striders
824:45Nadine LewyckySENW Di BaldwinMarshall Milton Keynes/Canada
925:08Megan HumphreysU20W Paul KelseyOxford City
1025:11Sian ThomasSENW  Chiltern
1125:15Elle RocheU23W Barry HearnMarshall Milton Keynes/Birmingham Uni
1225:35Jenny EvansU23W  Luton/Sheffield Uni
1325:51Louise DurmanSENW  Chiltern Harriers
1426:32Martha HallV35W  Garden City Runners
1526:33Eleanor BatesSENW  Chiltern
1626:35Samantha FawcettSENW  Dacorum
1726:44Liz BarkerV35W  Headington/Ellenborough
1826:57Gemma BitarafSENW  Gade Valley
1927:07Dani SeddonU23W  Bracknell AC/St. Mary's Uni
2027:09Rosanna IannoneV35W Dick KnowlesVale of Aylesbury
2127:10Tanya CroninSENW Mick WoodsMarshall Milton Keynes
2227:13Rebecca FerryV35W  Headington
2327:13Ros KellingV50W  Banbury
2427:14Kirstie ElliotV35W  Chiltern
2527:24Angela AdcockV35W  Watford
2627:39Natasha BakerSENW Barry HearnMarshall Milton Keynes
2727:51Madeleine FfordeSENW  Queens Park
2827:56Julia AustinV50W Dick KnowlesVale of Aylesbury/Southern Counties Vets
2928:01Madeleine DingSENW  Headington
3028:17Molly RiglinU23W Noel StoddartWindsor Slough Eton & Hounslow/Birmingham Uni
3128:19Amy JohnsonSENW  Headington
3228:22Michelle BartlettV45W  Banbury
3328:28Nicole ClarkeV35W  Redway Runners
3428:32Johanna SharplesSENW  Leighton Buzzard
3528:32Kirsty ThompsonSENW  Bedford & County
3628:38Helen MulhallV40W  Bearbrook
3728:43Lynda HemburyV55W  Tring RC
3828:47Claire McDonnellV45W  Gade Valley
3928:51Debbie AitkenV35W  Purple Patch
4028:59Emma NewellSENW  Thame
4129:12Emily BowenSENW  SILSON JOGGERS
4229:17Lynn BoddyV35W  Leighton Buzzard
4329:19Charlotte NoakesV35W  Headington
4429:22Sarah KingSENW  Redway Runners
4529:26Dawn BrewardV40W  Brackley
4629:27Laura GushSENW Brendan WardCLC Striders
4729:29Michelle George-BarnesV40W  Redway Runners
4829:30Nicola SmithV35W  Headington
4929:32Zoe LoweV50W  St. Albans Striders
5029:35Heather KirkSENW  Silson
5129:35Kathleen CourtierSENW  Gade Valley
5229:46Liz O'KeeffeV35W  Tring RC
5329:48Jane CoulcherV45W  Thame
5429:53Catherine DaviesV50W  Dacorum
5529:59Liz RobertsSENW  Dacorum/Birmingham Uni
5630:03Becky FawcettSENW  Dacorum
5730:04Alison HardingV55W  Tring RC
5830:06Melanie WrightSENW  Marshall Milton Keynes/Buckingham & Stowe
5930:16Victoria BrooklingV45W Conrad MiltonWindsor Slough Eton & Hounslow
6030:20Eleanor BuckSENW  Queens Park
6130:21Harriet PurchaseSENW  Tring Running Club
6230:26Kirsty BishopSENW  Redway Runners
6330:32Samantha SullivanV40W  Dacorum
6430:34Natalie ChandlerSENW  Vale of Aylesbury/Manchester Uni/Manchester TC
6530:53Karen CamidgeV40W  Redway Runners
6631:11Jo HerculesSENW  BEARBROOK
6731:16Louise BenthamV45W  Luton
6831:17Debra BrentV50W Sharon EdghillMarshall Milton Keynes
6931:18Lorna SpenceleySENW  SILSON JOGGERS
7031:25Catherine KaarSENW  Queens Park Harriers
7131:29Liz WallsV55W  St. Albans Striders
7231:34Gill JubbV40W  St. Albans Striders
7331:38Anna FryerV35W  Bearbrook
7431:41Hannah BennettSENW  Dacorum
7531:48Becky PullU23W Ros KellingBanbury/St. Mary's Uni
7631:50Sarah BuckSENW  Redway Runners
7731:51Natasha KingV35W  Silson
7831:51Romy OrtizSENW   
7931:58Victoria Crawley-WiseSENW  Gade Valley Harriers
8031:58Soraya BuxV35W  Handy Cross
8132:00Gwyneth HueterV55W Paul KelseyOxford City/Southern Counties Vets
8232:02Freya VafadariU20W  Luton
8332:06Lynn GarricksV45W  Bearbrook
8432:07Jacqueline IngSENW  Handy Cross
8532:12Ruth KerrV50W  Bedford & County
8632:14Charlotte KeatingSENW  Handy Cross RC
8732:15Lisa YabsleyV40W  Marshall Milton Keynes
8832:16Gemma HintonSENW  SILSON JOGGERS
8932:19Alison BarrySENW  Headington RR
9032:20Harriet BowyerSENW  Thames Valley Triathletes/Oxford City
9132:21Rachael ScahillV45W  Tring RC
9232:26Caroline ShrimptonSENW  Maidenhead
9332:28Sue TorranceSENW  SILSON JOGGERS
9432:31Alison PutkoV35W  Watford
9532:33Ashleigh TaylorSENW  St Albans Striders
9632:35Victoria ThornleySENW  Dacorum
9732:43Caroline BeecheyV55W  Redway Runners
9832:46Kelly SchonhageV35W  Redway Runners
9933:13Ellen FulcherV50W  Handy Cross
10033:25Rebecca BiegelV50W  Banbury
10133:29Madeleine BrodieV45W  Bedford & County
10233:31Celine WilcockV40W  Tring RC
10333:33Victoria SheldonV50W Dick KnowlesVale of Aylesbury
10433:44Hilary NeedlemanV55W  Tring RC
10533:53Charlotte AshtonV35W  Dacorum
10634:00Shelley BennettV45W  Thame
10734:02Carole JackV50W  St. Albans Striders
10834:04Christine DearmanV50W  Watford
10934:05Rachael Cullen-HeighwayV40W  Handy Cross
11034:07Kerry CooperV35W  Redway Runners
11134:09Barbara RalphV60W  Chiltern/Enfield & Haringey
11234:22Lisa AnsellV40W  Banbury
11334:26Leila OliverV35W  Maidenhead
11434:29Laura KimptonSENW  Bearbrook
11534:33Diane SandoverV60W  Leighton Buzzard TC
11634:37Laura DavisSENW  Redway Runners
11734:37Becky FarquharsonSENW  Tring Running Club
11834:47Madeleine MoutrieSENW  SILSON JOGGERS
11935:03Charlotte HollowayV35W  St. Albans Striders
12035:04Sue FergussonSENW  Tring Running Club
12135:23Helen PageV45W  Tring RC
12235:25Helen WhiteV35W  Bearbrook
12335:43Jaqui SampsonV35W  Gade Valley
12436:13Lindsey ThomasV35W  Silson
12536:15Hayley ParryV45W  Thame
12636:24Lisa RipleyV40W  Bearbrook
12736:28Michelle AshwellV40W  Jetstream Tri Club
12836:31Joanne Caroline BaxterV50W  Tring RC
12936:34Danielle CoxSENW  Tring RC
13036:41Emma CarterSENW  Headington RR
13136:50Rosemary CameronSENW  Headington RR
13237:03Fiona WilliamsSENW  Chiltern Harriers
13337:12Amanda SturdyV40W  Thame
13437:16Denise BurfordV40W  Dacorum
13538:23Lucy WelsbyV40W  Tring RC
13638:52Judi HopcroftV50W  Tring RC
13738:56Alison FletcherSENW  Cookham RC
13839:19Sonny LewisSENW  Cookham RC
13939:27Patricia BanertV45W  Bearbrook
14039:53Carol MacdonaldV40W  Tring RC
14140:02Angela MulliganSENW  Redway Runners
14240:30Sarah CorcoranV40W  Bearbrook
14340:41Samantha HawkridgeV35W  Dacorum
14440:43Leigh SteerSENW  Redway Runners
14540:47Annette SmythV45W  Redway Runners
14640:51Alison BellV45W  Leighton Buzzard
14740:51Anna MeadV45W  Leighton Fun Runners
14841:12Helen HeathcoteV40W  Gade Valley
14941:54Gina LodowskiV50W  Abingdon
15042:14Rebecca WhiteSENW  Dacorum & Tring
15143:02Ann WilliamsSENW  SILSON JOGGERS
15244:27Alexis BunceV40W  Dacorum
15344:41Wai Meng Au YeongSENW  St Albans Striders