BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
4 Jun 16
800 1500 3000 1500SC 2000SC 1500SCW 2000SCW 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
 
Mens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:52.89Piers CopelandPBU20MBob SmithWimborne/Bournemouth1:52.891:45.77
21:53.58Christy WilliamsPBU20MGordon PalmerWest Suffolk1:53.581:53.09
31:53.92Will PerkinPBU20MSteve PerkinChiltern1:53.921:49.94
41:54.12Timothy CobdenSBU20M Cambridge & Coleridge1:54.121:52.59
51:54.17Thomas FultonPBU17MGeorge HarrisonShaftesbury Barnet1:54.171:52.67
61:55.28Beck Grover U20MJeffrey VeitchHerts Phoenix1:54.801:53.97
71:58.99Alex Rieley U20MRichard MasseyMansfield1:58.811:58.81
82:04.21Harry Digby U17M Bracknell AC1:55.891:54.64
Mens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:57.86James VincentPBU17MPhil BanningCardiff1:56.701:55.01
21:57.96Thomas GostelowPBU17MVince WilsonCharnwood1:57.961:57.06
31:58.84Jake TrentSBU17MShane SmithKettering1:58.841:58.80
41:59.25Kieran Eland U20MStella BanduTonbridge1:56.31:53.67
51:59.44Henry-James CowieSBU17MMick JonesBlackheath & Bromley/Millfield Sch1:59.441:59.27
62:00.36Samuel Jones U20MDeborah SteerSt. Albans AC/St. Albans Striders/Sheffield Hallam1:54.531:52.50
72:08.21Curtis Wood U20M Cambridge & Coleridge2:02.162:02.16
Mens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:59.26Adam DayPBU17MRodger HughesSlough Junior/Buckinghamshire Schs1:58.961:52.59
21:59.35Oliver FreerPBU20MWilliam WinterLeicester1:58.111:56.25
31:59.72Laurance EdwardsPBU15MPeter BarryHarrow1:59.721:54.50
41:59.95Ilias HadeqPBU20M Bracknell AC1:59.951:57.75
52:00.78Charlie EverestPBU17MRichard CharlestonChelmsford1:59.11:55.80
62:01.45Themis BowerPBU17MAdrian CloverTeam Bath2:01.451:58.94
72:03.00John FieldingPBU17MSteve MannEaling Southall & Middx2:02.842:02.84
82:03.65Fergus McAuliffe U17MVince WilsonCharnwood2:00.541:53.85
Mens 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:58.73Cameron AlmandPBU17MRichard ClaessensWycombe1:58.731:58.73
22:01.74Sebastian MillsPBU17MSteve PerkinChiltern2:01.741:58.9
32:01.89Niall AckroydPBU17MGordon PalmerWest Suffolk2:01.41:58.01
42:03.00Daniel BrooklingPBU17MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow/Hampshire Schs2:01.491:52.27
52:04.03Jake AldersonPBU17MSteve PerkinChiltern/Hertfordshire Schs2:04.032:03.03
62:04.25Thomas Bury U17M Stroud2:04.231:58.97
72:05.73Cameron Reid U15MSteve PerkinChiltern2:03.891:52.42
82:07.93Ben Hope U15MGeorge JonesRugby & Northampton2:07.631:59.89
Mens 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:02.35Xavier WoodcockPBU17M Stroud2:02.12:02.1
22:04.49Daniel MaudPBU17M Charnwood2:02.461:53.11
32:05.54Matthew RushtonPBU17M Rugby & Northampton2:04.862:04.2
42:05.55Ethan O'SheaPBU15MAlison WyethCharnwood2:04.731:52.69
52:07.30Matthew ShawPBU17MKeith NewtonSheffield & Dearne2:07.302:03.04
62:07.35Jamie WebsterPBU15MSimon GoodwinBedford & County/London Schs2:05.191:52.45
72:07.88Charley MadginPBU17MJames BennettMarshall Milton Keynes2:07.252:07.25
82:12.84James Minter U17MJames BennettMarshall Milton Keynes2:10.32:04.91
92:14.16Morgan SmithPBU17MJames BennettMarshall Milton Keynes2:14.162:14.16
Mens 800m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:06.70Finn LydonPBU17MVince WilsonCharnwood2:06.701:59.52
22:07.30Solomon UnwinPBU17MVince WilsonCharnwood2:07.302:04.28
32:07.81Conall McGinnessPBU15MRobert PocklingtonHuntingdonshire2:06.661:54.90
42:08.83Matthew BirdPBU17MNick TaylorVale of Aylesbury2:04.391:59.58
52:09.13Marcus LovellPBU17MKyle BennettMarshall Milton Keynes2:09.132:05.76
62:10.40Jacob BuckleyPBU17M Chesterfield2:10.402:00.13
72:10.61Alex StapletonPBU15MSimon DoyleHerts Phoenix2:10.612:06.12
82:11.77Brian SaylePBU15MSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:10.832:07.3
92:19.77Luca Mayes U15MBill BoydCorby2:12.941:58.9
Mens 800m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:13.15Oliver HallPBU15M Bracknell AC2:11.01:53.47
22:13.83Charlie SandersPBU15MKyle BennettMarshall Milton Keynes2:13.62:07.7
32:14.07Oliver MegearyPBU17MJames BennettMarshall Milton Keynes2:14.072:14.07
42:14.97Tommy Davies U15MSteve PerkinChiltern2:14.101:59.83
52:15.50William McMurtrie U17MGeorge JonesRugby & Northampton2:15.12:12.72
62:16.12Oliver JacksonPBU17MSteve PerkinChiltern2:16.122:07.43
72:19.05Nathan HackleyPBU13MSteve PerkinChiltern2:16.92:00.57
82:24.23Mark Stringer U15MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:23.622:12.62
Womens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:06.67Khahisa MhlangaPBU17WMick JuddChelmsford2:06.542:01.91
22:07.73Katy-Ann McDonaldSBU17WPhillip KissiBlackheath & Bromley2:05.032:00.98
32:10.02Molly Canham U15W Exeter2:07.842:07.44
42:11.02Emily Thompson U17WRos KellingBanbury2:09.402:06.71
52:12.23Emily Marmion-WilliamsPBU15WShane SmithKettering2:12.232:06.22
62:14.33Evie Grice U20WMick WoodsAldershot, Farnham & District2:13.702:12.57
72:15.02Annie TestarSBU15WChristopher BrownStroud2:14.562:07.34
Womens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:12.93Katrina SimpsonPBU17WMichael MielczarekHalesowen2:10.52:10.01
22:12.93Saffron MoorePBU15WAlex BuddCity of Portsmouth2:12.932:12.35
32:13.59Rebecca BullockPBU17WIan ByettBasingstoke & Mid Hants2:11.542:08.05
42:14.12Grace CopelandSBU17WBob SmithWimborne2:14.122:13.91
52:14.49Eimear GriffinPBU17WJames McDonaldHerne Hill/Berkshire Schs2:14.492:14.49
62:14.58Saskia KreftingPBU17WAlan HewsonWindsor Slough Eton & Hounslow2:14.582:14.58
72:16.69Rebecca Daniel U17WGordon PalmerWest Suffolk/Cambridgeshire Schs2:15.022:15.02
82:16.80Ella PalmerSBU20WShane SmithKettering2:16.802:15.53
92:17.16Sarah Chapman U20WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:16.152:15.13
102:20.54Amber Scott U17WRichard MasseyRetford2:18.362:17.60
Womens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:16.20Lily GregoryPBU15W Charnwood2:16.202:16.00
22:17.59Scarlett Wager-LeighSBU17WSteve PerkinChiltern2:15.992:15.99
32:18.08Darcey LonsdalePBU15WSteven MacurasPreston2:18.082:09.87
42:18.81Bethan EvansPBU20W Cardiff2:18.812:16.28
52:19.33Annie Quantrill U17WHilary VogelCambridge & Coleridge2:17.922:16.17
62:19.67Hannah RobertsPBU15WKen SpencerBracknell AC2:17.042:10.63
72:22.85Neve Grimes U17WRoy StowellCharnwood2:19.912:19.91
82:22.89Scarlett KentPBU15WJeremy SothcottShaftesbury Barnet2:22.722:17.92
Womens 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:22.88Hannah SheltonSBU17WAlex StantonBedford & County2:20.882:19.72
22:26.39Sophie DomingoSBU17W Harborough2:26.392:26.29
32:26.63Jess HazellSBU17WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:25.02:21.69
42:29.12Isobel ParnabyPBU15W Stroud2:29.122:25.8
52:29.75Imogen King U15WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:27.92:24.99
62:29.86Harriet JolleyPBU17WShane SmithKettering2:28.712:28.71
Womens 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:26.75Soraya LockwoodPBU15WSteve PerkinChiltern2:26.752:26.75
22:28.26Amelia McMurtriePBU15WGeorge JonesRugby & Northampton2:28.262:13.63
32:29.80Katie PorterSBU15W Peterborough2:29.802:26.90
42:29.99Madeleine MayesPBU13WBill BoydCorby2:29.992:17.7
52:30.94Sian VicoPBU15WMichael TaylorWycombe2:30.942:30.94
62:31.09Holly WalkerPBU15W Rugby & Northampton2:30.52:27.6
72:31.24Freya JonesPBU15W Bracknell AC2:30.72:24.30
82:31.50Claudia SearlePBU13W Rugby & Northampton2:31.502:26.6
92:37.01Amy ClarkPBU15WChristopher BrownStroud2:36.02:29.5
102:39.42Lydia Attwell U15WChristopher BrownStroud2:35.02:20.21
Mixed 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:19.63Cameron Enser U15M Bracknell AC2:17.221:53.66
22:19.92Anya PigdenPBU17WAlex BuddCity of Portsmouth2:16.582:13.97
32:20.29Antonio KhanPBU15MCatrina LewisLuton2:18.172:13.05
42:20.78Caitlin GwytherPBU15WJohn GriffithsSwansea2:19.492:17.55
52:21.18Jude WoodcockPBU15M Stroud2:19.732:19.73
62:21.30Peter HickmanPBU15MSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:19.572:10.07
72:22.20Kaya Sittampalam Main U15W Bracknell AC2:20.22:19.27
82:22.68Rosie Hammond U15WJames McDonaldHerne Hill2:21.762:21.76
92:24.23Jake Minshull U13M Coventry2:21.361:49.36
102:28.06Imogen Sheppard U15WMichael SheppardStratford-upon-Avon2:18.42:15.58
Mixed 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:20.09Benni WilsonPBU15M Charnwood2:20.092:20.09
22:20.81Gemma JonesPBU15WBill BoydCorby2:20.812:19.8
32:21.31Rosie WhiteheadSBU15WAlan ThomasBristol & West2:21.312:18.40
42:21.36Ailis MacFarlanePBU17WJaime WalkerBurton2:21.362:20.32
52:23.08Montana EdghillPBU15WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:23.082:17.85
62:23.63Lucy O'BrienSBU15WSteve MannEaling Southall & Middx2:22.192:21.73
72:24.22Hannah Thear U20WSteve PerkinChiltern2:19.662:15.4
82:25.23Sam HodgsonPBU13MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:22.82:06.71
92:33.46Ross van Heerde U15MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:31.402:12.78
Mixed 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:23.31Leo FreelandPBU15MSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:18.641:55.82
22:25.95Sebastian DarnellPBU15MDerek DarnellHuntingdonshire2:25.952:06.8
32:27.50Charlotte Underwood U13WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:26.012:18.04
42:27.72Freya StapletonPBU15WSteve WhiteHerts Phoenix2:24.812:23.22
52:28.30Ana MontgomeryPBU17WRichard ClaessensWycombe2:28.302:28.30
62:29.36Alex BrentPBU13MSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:29.112:09.17
72:30.79Edward EnserPBU13M Bracknell AC2:30.791:54.58
82:31.14Amy RobinsonSBU17WShane SmithKettering2:31.142:29.1
92:32.56Kitty Mair U13WBeverley KitchingBracknell AC2:26.52:18.03
Mixed 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:24.31Freddy FinnPBU15M Marshall Milton Keynes2:23.342:23.34
22:25.14Jack RoseSBU13MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:25.142:00.94
32:25.82Molly Jones U15WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:24.72:17.04
42:26.42Sandie PohlmanPBU17WSteve PerkinChiltern/Cookham2:24.992:24.81
52:30.70Emma Barker U15WMichael LewisRugby & Northampton2:27.92:26.60
62:31.54Aidan MurphyPBU13MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:31.542:19.35
72:31.83Maya HodgsonPBU15WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:31.22:25.61
82:32.53Jack GunningPBU13MBryan ClintonSwindon2:32.532:13.88
Mixed 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:32.05Flora Miskin-YoungPBU13WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:32.052:30.46
22:33.97Gemma NewportPBU13WSpencer NewportCharnwood2:33.972:21.02
32:34.08Ella van HeerdePBU15WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:34.082:21.07
42:35.01Isabelle CravenPBU15WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:34.632:28.54
52:35.62Emma GascoigneSBU15WRobert GriffithsSaffron AC2:35.352:28.42
62:36.19Daisy RobinsonPBU15WShane SmithKettering2:36.12:36.1
72:36.50Harry Legg U13MSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:33.72:14.26
82:37.22Corban WoodPBU13M Cambridge & Coleridge2:36.792:15.4
92:45.34Dara Kelly U15W Swindon2:39.92:39.9
102:47.58Jodie BrogdenPBU13WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:45.42:40.4
Mixed 800m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:34.21Imogen TattersallPBU13WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:31.12:31.1
22:35.24Holly LandonPBU13WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow2:33.192:22.06
32:36.21Lucy HallPBU13W Bracknell AC2:33.462:28.53
42:39.04Anaya PowisPBU15W Stroud/Tri Team Gloucester2:37.932:31.6
52:40.00Emily Muzio U13WJohn ClementsBrighton Phoenix2:38.32:17.16
62:42.20Ciara MuzioPBU13WJohn ClementsBrighton Phoenix2:42.202:20.40
72:43.88Ella NashPBU13WJames BennettMarshall Milton Keynes2:43.882:37.32
82:44.33Darcey Barton U13W Stroud2:42.82:38.98
92:44.94Lauren OwensPBU15WStuart ColledgeNewark AC2:44.942:44.94
102:46.64Tanwen Bird U13W Stroud2:45.22:44.41
112:49.01Ella SaundersPBU13WJames BennettMarshall Milton Keynes2:49.012:49.01
122:51.81Daisy Yabsley U13WJames BennettMarshall Milton Keynes2:47.162:26.07
132:52.06Nikki KayPBU13WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:52.062:41.1
142:55.82Cleo Whitcombe U15W Stroud2:52.22:52.2
153:14.00Ethan Murrill U13MSharon EdghillMarshall Milton Keynes3:09.42:42.67
 
Mens 1500m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:58.9Jeremy Barnes U20MPaul HayesCoventry3:57.343:50.06
24:01.3Hamza KadirPBU17MAli KadirShaftesbury Barnet3:56.873:48.59
34:01.9Peter CookPBU20MRob McKimReading AC4:01.93:52.53
44:02.2Joseph PollardPBU17MVince WilsonCharnwood4:02.23:50.56
54:03.4Daniel Stidder U20MJon BiggBrighton Phoenix/Crawley4:01.263:58.28
64:03.5Jack Goddard U17MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow4:00.543:56.53
74:03.6Max Pearson U17MPeter VenusTynedale3:58.923:56.67
74:03.6Matthew Rawlings U17MRob McKimReading AC3:57.253:56.05
94:06.2James MillettSBU20M Highgate4:06.083:58.8
104:06.5Jack Simpson U17MSimon KingBurton4:06.34:00.5
114:06.9Lewis AshmoreSBU20MRichard MasseyMansfield4:06.94:05.1
124:15.5Khalid Ali Ahmed U20MAli KadirShaftesbury Barnet4:05.154:02.59
Mens 1500m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:02.6Luke DuffyPBU17MRichard MasseyMansfield3:57.773:40.95
24:03.2Elliot DeePBU17M Shaftesbury Barnet4:03.23:58.40
34:04.5Alfie ThompsonPBU20M Leicester4:04.54:04.5
44:05.6Ben HooperPBU17MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow/Millfield Sch4:05.64:05.6
54:07.8Finn BirniePBU17MJohn KnowlesNewquay & Par/Truro School4:06.093:54.62
64:08.2Thomas Keen U17MMark VileCambridge & Coleridge4:07.013:37.70
74:11.3Adam Wilson T20/F20PBU20MRobert EllchukYate/Westbury4:08.424:07.25
84:12.0Shaun Hudson U17MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow4:09.763:56.23
94:18.8Amrik Gill U20MWilliam WinterLeicester4:07.744:07.74
104:20.2Dominic McDougall U15MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow4:12.153:58.73
Mens 1500m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:09.09Archie BanksPBU17M Charnwood4:09.093:58.25
24:09.35Alfie BouldPBU15MAndrew CarterVale Royal4:06.514:06.51
34:09.64Jacob FreeboroughPBU20MGordon PalmerWest Suffolk4:09.644:01.14
44:09.90Nick WiltshirePBU17MRob McKimReading AC4:05.174:00.78
54:10.78Max JonesPBU20M Basildon4:02.593:52.99
64:12.26Connor BentleyPBU17M Wrekin College Triathlon Club4:08.603:55.34
74:12.85Rory Howorth U15MJulie AlexanderTeam Bath4:10.304:04.60
84:12.86Jack MeijerPBU17MJames BennettMarshall Milton Keynes4:08.293:43.99
94:13.40Harris MierPBU15MJohn KnowlesCornwall AC/Truro School4:11.953:58.78
104:13.42Oliver RouseSBU17MVince WilsonCharnwood4:10.294:02.82
114:15.05Alexander LionePBU20M Cambridge & Coleridge4:12.264:09.81
124:17.42Finn Miskin-Young U20MJohn SkevingtonWreake & Soar Valley4:13.34:13.3
134:18.12Ewan ForsythePBU17MBarry HearnMarshall Milton Keynes4:10.674:08.49
144:23.78unknown RUNNER SENM    
Mens 1500m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:13.17Tom CorbyPBU20M Owls Leicester4:11.824:11.82
24:13.56Alex JollyPBU20MChristopher HazellCoventry4:10.234:04.03
34:15.02William TighePBU15M Chesterfield4:13.513:58.41
44:15.73Max PerryPBU15MNick TaylorVale of Aylesbury4:14.84:02.42
54:16.36Luke Nuttall T46PBU15MVince WilsonCharnwood4:16.363:54.89
64:16.44Adam HughesPBU17MSimon DoyleHerts Phoenix4:13.414:08.87
74:16.62Sam GentryPBU15MAlan ThomasNorth Somerset4:16.623:59.62
84:17.24Josh PhillipsPBU20M Leicester4:17.244:17.24
94:17.49Cameron AckroydPBU17MGordon PalmerWest Suffolk/Cambridgeshire Schs4:17.494:08.94
104:18.06Harry PurdellPBU17M Leicester4:18.064:17.00
114:19.36Euan WilsonPBU20MAlison WyethCharnwood4:19.364:03.62
124:21.31Kristian ImrothPBU15MMike DunphyDacorum4:20.423:47.38
134:23.26Ethan Pierce U17MBryan ClintonSwindon4:22.254:09.86
Mens 1500m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:17.21Alex EdikerPBU17M Chesterfield4:13.03:46.88
24:17.71Zak WortPBU17M Kingston & Poly/Middlesex Schs4:12.994:07.88
34:19.81Jack DouglasPBU17MAlison WyethCharnwood4:17.464:06.62
44:22.31Angus WilliamsPBU15MSteve PerkinChiltern/Hillingdon4:19.604:00.53
54:24.82Jake MartinPBU15M Derby4:22.764:19.22
64:25.97Joe SmithPBU15MSimon DoyleHerts Phoenix4:25.974:15.7
74:28.36Nathan JonesPBU15MKevin TobinSwansea4:28.364:06.27
84:28.79Ben SmithPBU15MStuart ColledgeNewark AC4:28.794:07.94
94:31.99Ryan Shields U15MCatherine MuthBirchfield H4:30.093:55.12
104:33.24Robert HickmanPBU15MSharon EdghillMarshall Milton Keynes4:31.54:16.68
114:33.90Max BorgnisPBU15M Bracknell AC4:24.784:09.31
Mens 1500m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:29.57Dylan GeorgePBU17MRichard MasseyChesterfield4:29.574:02.21
24:34.52Conall GreenPBU20MCatherine MuthBirchfield H4:32.334:22.74
34:39.88Jake WarnerPBU15M Stroud4:37.54:37.5
44:42.65William Brown U17MSteve PerkinChiltern4:35.054:24.92
54:43.03Joe Styles U15MRichard ClaessensWycombe4:33.914:33.91
64:44.64Harry Withers U15M Bracknell AC4:41.24:30.45
74:47.26Harvey Bell U15MMichael TaylorWycombe4:43.874:23.7
84:47.42Morgan Potter U15MBill BoydCorby4:46.64:30.91
94:56.61Xavi Salcedo U15M Wreake & Soar Valley/4Life Tri4:37.414:17.94
Mens 1500m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:41.96George BrownPBU17MSteve PerkinChiltern4:41.504:41.50
24:46.70Finlay GibbsPBU15MBarry HearnMarshall Milton Keynes4:46.704:18.56
34:53.79Andrew Worrall U15M Bedford & County4:43.554:43.55
44:54.93William NewcombePBU15MMark VileCambridge & Coleridge/Birmingham Uni4:54.933:58.96
54:55.28Henry Cullen U13M Grimsby4:48.044:06.01
64:55.44Joseph McCoubrie U15MChristopher BrownStroud4:52.74:51.83
74:59.64Charlie BorgnisPBU13M Bracknell AC4:59.644:32.88
84:59.69Rocco Hudson U13MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow4:54.314:45.96
Womens 1500m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:28.3Jodie JuddPBU20WMick JuddChelmsford4:26.904:21.50
24:31.2Morven GoodrumPBU20WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow4:25.404:25.40
34:37.1Lily WinfieldPBU15WRobert RainsfordHeanor4:37.14:37.1
44:37.3Anna SmithPBU15WStuart ColledgeNewark AC4:35.504:17.99
54:37.7Lucy JonesSBU20WRobert GriffithsCharnwood4:36.034:28.18
64:40.4Ellie Wallace U20WSteve HollierWestbury/Yate4:38.254:20.40
74:40.6Zoe Wassell U20WChristopher FrapwellStroud4:38.284:26.88
84:45.4Olivia Allum U17WGordon PalmerWest Suffolk4:42.464:36.68
84:45.4Elise ThornerPBU17W Wells City/Millfield Sch/Yeovil4:45.44:15.10
104:46.4Grace BrockPBU17WDavid LeachCornwall AC4:46.44:26.78
114:47.7Lia RadusPBU15W Blackheath & Bromley4:42.184:32.41
Womens 1500m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:43.2Mia AtkinsonPBU15W Charnwood4:43.24:37.02
24:44.9Mollie JonesPBU15WKevin TobinSwansea4:44.94:44.9
34:46.7Francesca WorrallSBU17WAlex StantonBedford & County4:46.74:45.68
Page: 1 2