RAM Athletics League Division East External Results
Aberdeen
4 Jun 17
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
800 U11M A
PosPerfName AG YearCoachClubSBPB 
12:39.92Rhys Crawford U11M11James JoyAberdeen2:35.962:14.81
22:46.30Struan GathererPBU11M11 Perth Strathtay2:46.302:30.20
32:51.39Noah LangslowPBU11M10 Dundee Hawkhill2:51.392:48.6
42:52.12Luc MacleodPBU11M10Tom LeesonBanchory Stonehaven2:52.122:20.02
52:58.20Archie SuttieSBU11M11 Fife2:58.202:41.6
63:03.31Leo Williams U11M  Arbroath & District3:02.23:02.2
73:04.35Finlay CollinsPBU11M11 Peterhead3:04.352:54.59
83:05.71Kieran MacdonaldPBU11M10 Montrose & District3:05.713:05.71
-3:29.38Reuben WhamondSBU11M11 Arbroath & District3:29.383:04.5
800 U11M B
PosPerfName AG YearCoachClubSBPB 
12:42.61Finn BrycePBU11M11 Aberdeen2:36.062:28.55
22:43.41Iain JordanPBU11M11 Perth Strathtay2:43.412:35.02
-2:54.72Finlay MckayPBU11M11John McGregorAberdeen2:54.722:48.15
32:55.22John MilnePBU11M  Banchory Stonehaven2:55.222:55.22
-3:05.25Jamie Renfrew U11M11 Aberdeen2:56.452:45.58
43:07.61Angus BroadleyPBU11M10 Montrose & District3:07.613:07.61
53:08.34Kieran Matthews U11M11 Dundee Hawkhill3:07.63:07.6
-3:21.44Darren Hamilton-HallPBU11M10 Montrose & District3:21.443:08.7
63:23.15Saunders Graham U11M11 Arbroath & District3:20.43:20.4
73:29.38Harry NichollsPBU11M10 Ellon3:29.383:29.38
800 U11W A
PosPerfName AG YearCoachClubSBPB 
12:48.72Anna SuttiePBU11W11 Fife2:48.722:44.6
22:50.87Milie Brooks U11W  Banc  
32:54.86Maiya HillPBU11W11 Arbroath & District2:54.862:45.9
-2:54.87Charlotte D'ArcySBU11W11 Banchory Stonehaven2:54.872:45.09
42:57.23Willow Scott U11W10 Dundee Hawkhill2:51.62:46.72
53:06.29Elise BrandPBU11W11 Perth Strathtay3:06.293:06.29
63:08.77Kate Thirkell U11W10 Ellon3:08.63:07.7
-3:09.53Iris Nicoll U11W10 Dundee Hawkhill3:07.32:35.91
73:28.70Eve MillerSBU11W10 Montrose & District3:28.703:05.9
800 U11W B
PosPerfName AG YearCoachClubSBPB 
-3:00.84Lily NichollsPBU11W11 Ellon3:00.842:52.7
13:03.12Becky DuncanPBU11W  Peterhead3:03.123:00.34
23:06.23Maisie CameronPBU11W10 Banchory Stonehaven3:06.233:06.23
33:11.67Tianah Scott U11W11 Dundee Hawkhill3:06.93:06.9
-3:22.91Ruth Burns U11W11 Ellon3:04.42:37.9
43:26.41Kayleigh Whitton U11W11 Arbroath & District3:12.73:12.7
-3:39.03Holly ThirkellSBU15W14 Ellon3:39.033:25.5
-3:41.24Sarah TaylorSBU11W10 Ellon3:41.243:15.52
-3:44.07Kristie WilsonPBU11W11 Arbroath & District3:44.073:44.07