Scottish East District League External Results
Stirling
21 Oct 17
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
2.4KXC U13M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
19:51Finlay RossU13M2 Harmeny
29:57T NyasadzaU13M  Harmeny AAC
39:58Ross DewarU13M2Sandy CameronEdinburgh AC
49:59Ewan ChristieU13M2 Gala
510:04Kai CrawfordU13M2John McGregorAberdeen
610:14Angus WrightU13M2 Team East Lothian/Hunters Bog Trotters
710:18Connor BellU13M1 Central
810:28Caleb McleodU13M1 Pitreavie
910:28Warren LorenteU13M2 Dundee Hawkhill
1010:28Cameron KerrU13M2 Central
1110:33Ben StruthersU13M2 Corstorphine
1210:35Hamish MckayU13M1Andrew FergusonAberdeen
1310:51Aleksander JovcicU13M1 Aberdeen
1410:54Theo JonesU13M2 Aberdeen
1510:54Thomas FultonU13M1 Falkirk
1610:57Alasdair WallaceU13M1 Harmeny
1710:57J ClareU13M  Team Borders
1810:57Ross WolfendenU13M2 Lasswade
1911:00James VivianU13M2 Livingston
2011:00C RankineU13M  Team Borders
2111:02Joseph PlacentinoU13M3 Dundee Hawkhill
2211:04B AllanU13M  Team Borders
2311:07Elliot FrameU13M2 Livingston
2411:09Euan CampbellU13M3 Central
2511:09Jack CampbellU13M3 Central
2611:11Fergus MacGilpU13M2Steven Alan ThompsonPitreavie
2711:14Josh TaylorU13M3 Dundee Hawkhill
2811:14Cameron RossU13M2 Corstorphine
2911:14Matthew RossU13M2 Falkirk
3011:18Calum GibsonU13M1 Dundee Hawkhill
3111:18Dexter HowardU13M3 Lasswade
3211:18Angus CarlyleU13M  Moorfoot
3311:18Stewart GrahamU13M1 Falkirk
3411:18Cameron MacmillanU13M2 Central
3511:23Evan WilsonU13M1 Pitreavie
3611:25R McGuireU13M  Central AC
3711:27Adam WettonU13M3David ArnottCorstorphine
3811:27F PetersonU13M  Corstorphine AAC
3911:31Euan DochertyU13M2 Central
4011:31Callum McGregorU13M2Kenny LyonAberdeen
4111:36Kieran SimpsonU13M2 Dundee Hawkhill
4211:36Kyle BeckU13M2 Strathearn
4311:36D FrewU13M  George Heriots School
4411:39Archie DyeU13M3 Dundee Hawkhill
4511:39Liam WyseU13M3 Fife
4611:45Jackson McknightU13M2 Central
4711:47Cameron ChambersU13M2 Lasswade
4811:47A GilbertU13M  George Heriots School
4911:50Jack Anderson DonaldU13M2 Dundee Hawkhill
5011:51Alec MillerU13M2 Lasswade
5111:51Callum HandU13M3 Fife
5211:53Oliver RodgerU13M1 Pitreavie
5311:55M Pennachio TorresU13M  Fife AC
5411:58Fergus ScottU13M2 Dundee Hawkhill
5511:58Jack RentonU13M2 Team East Lothian
5612:06A HendryU13M  Team Borders
5712:06Jake SandilandsU13M2 Fife
5812:06Cameron JohnstonU13M1John WandsPitreavie
5912:06Louis ChristieU13M2 Pitreavie
6012:12A ArmstrongU13M  Fife AC
6112:12Harris CantU13M2 Falkirk
6212:14R JohnstonU13M  Stirling Triathlon Club
6312:18Ross DixonU13M3 Perth Strathtay
6412:20T BleakU13M  Fife AC
6512:20Rory LedinghamU13M2 Corstorphine
6612:20Louis MackenzieU13M1 Dundee Hawkhill
6712:23Murray CloseU13M2Owen WilliamsFalkirk
6812:23J KacendaU13M  Dundee Hawkhill Harriers
6912:26Grant DalyU13M2 Edinburgh AC
7012:26R SnitjerU13M  Corstorphine AAC
7112:36Aidan AllenU13M2 Dundee Hawkhill
7212:39J DuncanU13M  Dunfermline Track & Field AC
7312:43Dean ChalmersU13M2 Dunfermline Track & Field
7412:45Fraser PasswayU13M2 Dundee Hawkhill
7512:47J LorrimerU13M  Harmeny AAC
7612:53M WalshU13M  Stirling Triathlon Club
7712:57F StewartU13M  Harmeny AAC
7812:57Alastair ScottU13M2 Lasswade
7913:00Sam BaverstockU13M1 Aberdeen
8013:01L JaffreyU13M  Teviotdale Harriers
8113:05A DaleU13M  Strathearn Harriers
8213:07L BruceU13M  Dundee Hawkhill Harriers
8313:13M CameronU13M  Stirling Triathlon Club
8413:32C AndersonU13M  Strathearn Harriers
8513:34S CraigU13M  Central AC
8613:36Finlay MarchantU13M2 Central
8714:09Callum GladwinU13M3 Harmeny
8814:48L MonacoU13M  George Heriots School
8914:58S MorrisonU13M  Dunfermline Track & Field AC
9015:12J SibleyU13M  George Heriots School
9115:15Brodie MainU13M3 Edinburgh AC
9215:53D DrylawU13M  Dunfermline Track & Field AC
9316:33I TaylorU13M  Harmeny AAC
9416:36L BowieU13M  Fife AC
9516:52J GreigU13M  Edinburgh AC
2.4KXC U13W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
8410:41Katie JohnsonU13W2 Edinburgh AC
8510:58Bridget HarleyU13W2 Team East Lothian
110:59Isla HedleyU13W2 Fife
211:16Isla ThomsU13W1 Fife
311:17Olivia ClarkeU13W1David ArnottCorstorphine
411:19Katie ChristieU13W2John PentecostFalkirk
511:22Megan KyleU13W1 Dunfermline Track & Field
611:29Caitlyn ChristieU13W1William SharpFalkirk
711:39Abbie CrossU13W2 Falkirk
811:47Zoe MacDonaldU13W2 Team East Lothian
911:49E McFarlaneU13W  Pitreavie AAC
1011:51Anna MackinnonU13W2 Central
1111:52Ruby MethvenU13W2 Fife
1211:53Amy CullyU13W2 Central
1311:54Esmee ThomsU13W3 Fife
1411:57Erin HendryU13W2 Falkirk
1512:02Maya MillarU13W2 Pitreavie
1612:03E Carrick-AndersonU13W  Team Borders
1712:12Molli RobbU13W2John PentecostFalkirk
1812:13Summer MacleanU13W2 Central
1912:13Anna FaircloughU13W2 Gala
2012:19M HenryU13W  Central AC
2112:19C McGorumU13W  Team Borders
2212:21Connie RoxburghU13W1 Edinburgh AC
2312:26A MacAulay OrrU13W  Edinburgh AC
2412:27Catriona KaneU13W1 Central
2512:28Holly HobbsU13W2 Moorfoot
2612:28Arwen KennedyU13W1 Falkirk
2712:31L BellamyU13W  George Heriots School
2812:36E MintoU13W  Team Borders
2912:37Mary KealeyU13W2 Central
3012:38Lola VenditozziU13W3 Dundee Hawkhill
3112:39Faithe DuffyU13W3 Dundee Hawkhill
3212:39Sofia VidakU13W3 Falkirk
3312:45Olivia MeikleU13W1 Lasswade
3412:48Molly FairfieldU13W2 Pitreavie
3512:51Katie ClarkU13W2Dave CombeDundee Hawkhill
3612:51Brogan McmillanU13W1 Central
3712:52Eilidh HowardU13W2 Team East Lothian
3812:52Alexandra RossU13W2 Falkirk
3912:54Katherine FowlerU13W2Kenneth PearsonCentral
4012:57Jessica LorimerU13W2 Edinburgh AC
4112:58A CrawfordU13W  Corstorphine AAC
4213:02T MattewsonU13W  Stirling Triathlon Club
4313:02Amy McLaughlinU13W1 Lasswade
4413:02Kirstin GrantU13W2 Aberdeen
4513:08M RussellU13W  Edinburgh AC
4613:09Katie BennieU13W1 Falkirk
4713:11Cameryn BarclayU13W3 Dundee Hawkhill
4813:11Hannah KemloU13W2 Dundee Hawkhill
4913:11Grace BarrieU13W2 Dunfermline Track & Field
5013:11Ria ConacherU13W1Dave CombeDundee Hawkhill
5113:15Grace MatthewsU13W2 Dundee Hawkhill
5213:17Charlotte NarducciU13W2 Aberdeen
5313:19Isla ByrneU13W1 Harmeny
5413:21Kayleigh RoyU13W1 Pitreavie
5513:32R CooperU13W  Pitreavie AAC
5613:33Heidi Eik MaxwellU13W3 Stirling TC
5713:35Darcy BrownU13W2 Falkirk
5813:37A MooreU13W  Wee County Harriers
5913:38B RussellU13W  Fife AC
6013:43Alex TullyU13W2 Dundee Hawkhill
6113:44Skye FosterU13W2 Lasswade
6213:44Charlotte FraserU13W2 Perth Strathtay
6313:53Ellie RossU13W3 Central
6413:57K TripneyU13W  Dundee Hawkhill Harriers
6513:57Harriet DitchfieldU13W3 Central
6613:58A DavidsonU13W  Dundee Hawkhill Harriers
6714:04Jennifer PretsellU13W1 Falkirk
6814:07E MardonU13W  Strathearn Harriers
6914:07Niamh InglisU13W2 Lasswade
7014:13Sophie HolmesU13W1 Edinburgh AC
7114:14A LowU13W  Pitreavie AAC
7214:14Ruby McNairU13W1 Pitreavie
7314:27Ellen MontgomeryU13W2 Central
7414:33Isla WilkieU13W2 Lasswade
7514:33I SteelU13W  Dundee Hawkhill Harriers
7614:40T MylesU13W  Strathearn Harriers
7714:53M RussellU13W  Falkirk Victoria Harriers
7814:55Tulla JacquesU13W3 Harmeny
7914:57Emily TelfordU13W2 Harmeny
8015:01S McGillivaryU13W  Harmeny AAC
8115:12Olivia KendallU13W3 Strathearn
8215:15E KnoxU13W  Wee County Harriers
8315:46Katie BeeversU13W1 Harmeny