Scottish East District League External Results
Alloa
25 Nov 17
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
3KXC U13M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
111:04Finlay RossU13M2 Harmeny
211:10Angus WrightU13M2 Team East Lothian/Hunters Bog Trotters
311:16Ewan ChristieU13M2 Gala
411:24Ross DewarU13M2Sandy CameronEdinburgh AC
511:27Kai CrawfordU13M2John McGregorAberdeen
611:32Ben StruthersU13M2 Corstorphine
711:44Ruaridh Woodland-BroomeU13M1 Edinburgh AC
811:44S BennettU13M  Fife AC
911:44Cameron MacmillanU13M2 Central
1011:44Ross WolfendenU13M2 Lasswade
1111:48Connor BellU13M1 Central
1211:51Alex DouglasU13M3 Perth Strathtay
1311:53Hamish MckayU13M2Andrew FergusonAberdeen
1411:53Conan HarperU13M2 Teviotdale
1511:58Archie McRonaldU13M1 Perth Strathtay
1612:05Aiden BradleyU13M3 Edinburgh AC
1712:05Cameron RossU13M2 Corstorphine
1812:05Aleksander JovcicU13M1 Aberdeen
1912:09Alasdair WallaceU13M1 Harmeny
2012:12Caleb McleodU13M1 Pitreavie
2112:13Adam WettonU13M3David ArnottCorstorphine
2212:15F McGilpU13M  Pitreavie AAC
2312:15Evan WilsonU13M1 Pitreavie
2412:17A IvoryU13M  George Heriots School
2512:17James VivianU13M2 Livingston
2612:17D FrewU13M  George Heriots School
2712:20A GilbertU13M  George Heriots School
2812:22P CannonU13M  Team Borders
2912:22Lewis ThomsonU13M3 Perth Strathtay
3012:22Elliot FrameU13M2 Livingston
3112:25C RankineU13M  Team Borders
3212:27B AllanU13M  Team Borders
3312:27Euan CampbellU13M3 Central
3412:27Nathan DenisU13M1 Harmeny
3512:29David LidstoneU13M2 Perth Strathtay
3612:32Theo JonesU13M2 Aberdeen
3712:36T ThinU13M  George Heriots School
3812:37Thomas FultonU13M1 Falkirk
3912:37Joseph PlacentinoU13M3 Dundee Hawkhill
4012:39Calum GibsonU13M1 Dundee Hawkhill
4112:42G Pennachio-TorresU13M  Fife AC
4212:42Stewart GrahamU13M1 Falkirk
4312:42Ronan SinclairU13M  Corstorphine
4412:42Corey CampbellU13M1 Team East Lothian
4512:50Kyle BeckU13M2 Strathearn
4612:53Jamie WilsonU13M2 Perth Strathtay
4713:01Cameron ChambersU13M2 Lasswade
4813:02Matthew CartledgeU13M3 Lasswade
4913:03Euan DochertyU13M2 Central
5013:05Finlay CooperU13M3 Aberdeen
5113:05Alec MillerU13M2 Lasswade
5213:08Fergus ScottU13M2 Dundee Hawkhill
5313:12Aidan PageU13M1 Team East Lothian
5413:12Louis ChristieU13M2 Pitreavie
5513:15Oliver RodgerU13M1 Pitreavie
5613:15A CarlyleU13M  Team Borders
5713:20R BrightU13M  George Heriots School
5813:23Cameron JohnstonU13M1John WandsPitreavie
5913:25Harris CantU13M2 Falkirk
6013:28Samuel StephensonU13M1 Aberdeen
6113:31Harris WishartU13M1 Pitreavie
6213:36Louis MackenzieU13M2 Dundee Hawkhill
6313:40C McKayU13M  Falkirk Victoria Harriers
6413:42Alastair ScottU13M2 Lasswade
6513:42R McCullochU13M  Dundee Hawkhill Harriers
6613:50Alexander SkinnerU13M2 Strathearn
6713:50Grant DalyU13M2 Edinburgh AC
6813:50R SnitjerU13M  Corstorphine AAC
6913:50Fraser PasswayU13M2 Dundee Hawkhill
7013:55J LockyerU13M  Team Borders
7113:55A ArmstrongU13M  Fife AC
7214:01J StobieU13M  Lasswade AAC
7314:03A HendryU13M  Team Borders
7414:15Alasdair BrownU13M2 Lasswade
7514:17Joel FaccendaU13M2 Dundee Hawkhill
7614:17Sam BaverstockU13M1 Aberdeen
7714:23C RenwickU13M  Teviotdale Harriers
7814:28Ruaridh Woodland-BroomeU13M1 Edinburgh AC
7914:32Ross DixonU13M3 Perth Strathtay
8014:36J LorrimerU13M  Harmeny AAC
8114:40Dylan DickieU13M2 Aberdeen
8214:46R MillerU13M  Pitreavie AAC
8314:56M WalshU13M  Stirling Triathlon Club
8414:59J McLeodU13M  Dundee Hawkhill Harriers
8515:05Ross LawrieU13M2 Central
8615:07L MonacoU13M  George Heriots School
8715:08J StokesU13M  Falkirk Victoria Harriers
8815:11Andrew BairdU13M3 Falkirk
8915:11L JaffrayU13M  Teviotdale Harriers
9015:17H CottonU13M  George Heriots School
9115:21S De SalisU13M  Linlithgow AC
9215:47Finlay MarchantU13M2 Central
9316:24Dominic DrylieU13M1 Dunfermline Track & Field
9417:29C McEwanU13M  Edinburgh AC
9519:43I TaylorU13M  Harmeny AAC
3KXC U13W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
111:50Bridget HarleyU13W2 Team East Lothian
211:53Phoebe ArmstrongU13W2 Aberdeen
312:05M KiddU13W  George Heriots School
412:09Isla ThomsU13W1 Fife
512:24Caitlyn ChristieU13W2William SharpFalkirk
612:30Katie ChristieU13W2John PentecostFalkirk
712:42Evie PhillipsU13W2 Edinburgh AC
812:42Ruby MethvenU13W2 Fife
912:42Esmee ThomsU13W3 Fife
1012:50E McFarlaneU13W  Pitreavie AAC
1112:53Maya MillarU13W2 Pitreavie
1212:54Abbie CrossU13W2 Falkirk
1313:02Erin HendryU13W2 Falkirk
1413:04Abbi MacleodU13W1 Falkirk
1513:07Molly FairfieldU13W2 Pitreavie
1613:08A Macaulay-OrrU13W  Edinburgh AC
1713:10Olivia MeikleU13W1 Lasswade
1813:11Zoe MacDonaldU13W2 Team East Lothian
1913:11L BellamyU13W  George Heriots School
2013:14C McGorumU13W  Team Borders
2113:28Molli RobbU13W2John PentecostFalkirk
2213:31Tallulah McMorrisU13W2 Edinburgh AC
2313:34K LorimerU13W  Fife AC
2413:34Amy CullyU13W2 Central
2513:34Anna MackinnonU13W3 Central
2613:36E MintoU13W  Team Borders
2713:41Holly HobbsU13W2 Moorfoot
2813:48Summer MacleanU13W2 Central
2914:01Catriona KaneU13W1 Central
3014:06Kirstin GrantU13W2 Aberdeen
3114:06G BarrierU13W  Dunfermline Track & Field AC
3214:11Cecily MillarU13W3 Edinburgh AC
3314:12Katie BennieU13W1 Falkirk
3414:14Kayleigh RoyU13W1 Pitreavie
3514:16Lola VenditozziU13W3 Dundee Hawkhill
3614:16Brogan McmillanU13W1 Central
3714:16Anna FaircloughU13W2 Gala
3814:19Mary KealeyU13W2 Central
3914:25Amy McLaughlinU13W1 Lasswade
4014:30Faithe DuffyU13W3 Dundee Hawkhill
4114:32Grace MatthewsU13W2 Dundee Hawkhill
4214:34Charlotte FraserU13W2 Perth Strathtay
4314:34E DlikeU13W  Dundee Hawkhill Harriers
4414:42Katie ClarkU13W2Dave CombeDundee Hawkhill
4514:45A GibbU13W  George Heriots School
4614:47Orla RobertsU13W2 Harmeny
4714:52Erin MillerU13W2 Central
4814:54Megan BarnesU13W2 Edinburgh AC
4914:54S WhyteU13W  Wee County Harriers
5014:54Sofia VidakU13W3 Falkirk
5114:58Katie GarlandU13W1 Edinburgh AC
5214:58Kirsten ShanksU13W2 Aberdeen
5315:01R CooperU13W  Pitreavie AAC
5415:06Rebecca SluddenU13W2 Pitreavie
5515:06K McKayU13W  Teviotdale Harriers
5615:06Heidi Eik MaxwellU13W3 Stirling TC
5715:31Skye FosterU13W2 Lasswade
5815:38Isla ByrneU13W1 Harmeny
5915:59R KnipeU13W  Lasswade AAC
6016:01K SmithU13W  Fife AC
6116:07Ruby McNairU13W1 Pitreavie
6216:29F EadesU13W  Lasswade AAC
6317:02M RussellU13W  Falkirk Victoria Harriers
6417:18Chaela ElderU13W1 Perth Strathtay
6517:22Ellen MontgomeryU13W2 Central
6617:36O GrassonU13W  Wee County Harriers
6718:26Hana LittlejohnU13W1 Central
6819:03Katie BeeversU13W1 Harmeny