The Running Shop Series External Results
Knockburn
5 Nov 17
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
ZXC U11M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
18:39Wynn MardallU13M12 Banchory Stonehaven
29:07Dean FearnU11M  Unattached
39:15Joe AdamU11M  Arduthie Primary School
49:17John MilneU11M  Banchory Stonehaven AC
59:26Jamie FerriesU11M11 Metro Aberdeen
69:35Luc MacleodU11M10Tom LeesonBanchory Stonehaven
79:38Harry MeakinsU11M  Unattached
89:39Ross EastaughU11M  Unattached
99:40Aaron ConsidineU13M  Banchory Stonehaven
109:47Finlay CollinsU11M11 Peterhead
119:52Nathan McGregorU11M  Metro Aberdeen Running Club
129:54Daniel WarndenU11M  Drumoak
139:56Hayden PritchardU11M  Unattached
149:59Gregor MurphyU11M  Fleet Feet Tristars
1610:03Zak RitchieU11M  Banchory Primary School running club
1710:04Logan AllanU11M  Arduthie Primary School
1510:10Lewis GordonU11M  Unattached
1810:15Tarquil McIntoshU11M  Banchory
1910:27Felix CrawfordU11M11 Banchory Stonehaven
2010:36Christopher IrvineU11M  Fleet Feet Tristars
2110:47Angus DownU11M  Banchory
2210:59Dougal WattU11M  Arduthie Primary School
2312:26Graham SaundersU11M  Arbroath & District Athletics Club
2412:34Calum VaracavoudinU11M  Unattached
2514:36Zack ProctorU11M  Metro Aberdeen Running Club
ZXC U11W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
19:00Beth CollinsU11W11 Dundee Hawkhill
29:00Charlotte D'ArcyU13W12 Banchory Stonehaven
39:01Millie McClelland-BrooksU11W  Banchory Stonehaven AC
49:12Lucy ToddU11W11 Aberdeen
59:26Hope ThomsonU11W  FFT
69:34Sasna WarndenU11W  Drumoak
79:53Thea AitkenU11W  Fleet Feet Tristars
89:59Rosie BeatonU11W  Unattached
910:07Isla CoullU11W  Arduthie Primary School
1010:10Kate ThirkellU11W11 Ellon
1110:11Iris NicollU11W11 Dundee Hawkhill
1210:30Marnie LovieU11W  AAAC
1310:31Poppy WadeU11W11 Banchory Stonehaven
1410:35Lucy McLeanU11W  Unattached
1510:46Iona CrichtonU11W  Metro Aberdeen Running Club
1610:58Abby FoubisterU11W  Duthie Primary School
1711:01Maisie CameronU11W11 Banchory Stonehaven
1811:04Cara ThirkellU11W11 Ellon
1911:13Kayleigh WhittonU13W12 Arbroath & District
2011:19Lucia EngwhistleU11W  Deeside Runners
2111:23Eilidh MacleodU11W  Arduthie Primary School
2211:28Phoebe MacLeodU11W  Banchory Stonehaven AC
2311:37Holly ThirkellU15W15 Ellon
2411:50Abigail StoreyU11W  Arduthie Primary School
2512:20Rachel JohnstonU11W  Dunnottar Primary
2612:31Caitlin CorralU11W  Unattached
2712:31Islay CameronU11W  Ellon Amateur Athletics Club
2812:32MacKenzie StuartU11W  Arduthie Primary School
2913:53Georgina TullochU11W  Arduthie Primary School
3015:02Thea BurgoynkU11W  Unattached
3115:03Amy McLeodU11W  Unattached