Scottish East District League External Results
Stirling
20 Oct 18
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
1.65KXC U11M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
15:58Innes McDonaldU13M12 Edinburgh AC
26:00Ross ChristieU11M11 Gala
36:04Matthew HoldenU11M11 Harmeny
46:06Luc MacleodU11M11Tom LeesonBanchory Stonehaven
56:08Ray TaylorU11M10David A HartCentral
66:10Archie SuttieU13M13 Fife
76:16Fergus RossU11M11 Harmeny
86:18Struan WilsonU11M11 Pitreavie
96:20Oscar ChirnsideU13M13 Aberdeen
106:22J DuncanU11M  Edinburgh AC
116:25C PartonU11M  Banchory Stonehaven AC
126:25Dan McGuireU11M11 Harmeny
136:25F LawsonU11M  Dundee Hawkhill Harriers
146:31A AlexanderU11M  Harmeny AAC
156:33Fraser LuptonU11M11 Haddington RC
166:36F GearyU11M  Fife AC
176:36J LawsonU11M  Dundee Hawkhill Harriers
186:36A ArrisU11M  Aberdeen AAC
196:37Thomas GrantU11M11 Dundee Hawkhill
206:40Andrew GrantU11M11 Strathearn
216:44Patrick ByrneU13M13 Edinburgh AC
226:46Howie AllisonU11M10 Musselburgh
236:47O WishartU11M  Pitreavie AAC
246:47Benji Eyton-JonesU11M11 Corstorphine
256:47Jackson ShawU11M11 Dundee Hawkhill
266:47Murray GillespieU13M13 Edinburgh AC
276:50L HenryU11M  Central AC
286:50Oscar CookU13M  Aberdeen
296:50A SwansonU11M  Wee County Harriers
306:50F RobertsonU11M  Harmeny AAC
316:50D MortonU11M  Musselburgh & District AC
326:50L NapierU11M  Team East Lothian
336:55N DalyU11M  Edinburgh AC
346:55Kieran HardieU11M11 Harmeny
356:57L GrieveU11M  Team Borders
366:59Jack RodgerU11M10 Pitreavie
377:00Calum GillieU11M11 Dundee Hawkhill
387:02Joshua LiddellU11M10 Haddington RC
397:02Morgan FaircloughU11M11 Gala
407:05T TaresU11M  Strathearn Harriers
417:05Sandy HenryU11M11 Musselburgh
427:07Gregor RobinsonU11M11 Harmeny
437:09F MitchellU11M  Dundee Hawkhill Harriers
447:09Finlay LiddellU11M10 Dundee Hawkhill
457:12K SteelU11M  Musselburgh & District AC
467:15Reece NutallU13M  Fife
477:17Zachary JacksonU11M11 Falkirk
487:19H MillerU11M  Lasswade AAC
497:19C WinklerU11M  Edinburgh AC
507:21G LidstoneU11M  Perth Strathtay Harriers
517:22Matthew FerrierU11M10 Dundee Hawkhill
527:25C HepburnU11M  Musselburgh & District AC
537:31J McInnesU11M  Pitreavie AAC
547:31R MackayU11M  Central AC
557:37R BrownU11M  Strathearn Harriers
567:38Adam WilsonU13M13 Dundee Hawkhill
577:40Nathan LawrenceU11M  Lasswade
587:44Jay McgarryU11M10 Lothian
597:52Alasdair BagnallU13M12 Corstorphine
607:57A CullU11M  Edinburgh AC
617:59N WhiteU11M  Strathearn Harriers
628:04R FergusonU11M  Wee County Harriers
638:07John AndersonU11M11 Dundee Hawkhill
648:07F ReidU11M  Musselburgh & District AC
658:09H CameronU11M  Lothian Running Club
668:20R GibsonU11M  Dundee Hawkhill Harriers
678:37L PettigrrewU11M  Perth Strathtay Harriers
688:49C GreenU11M  Harmeny AAC
1.65KXC U11W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
16:23Lucy ToddU11W11 Aberdeen
26:30L CantU11W  Falkirk Victoria Harriers
36:31Laurie HunterU11W11 Pitreavie
46:36SJ KaneU11W  Falkirk Victoria Harriers
56:42Abbie FosterU13W12 Lasswade
66:44R MillarU11W  Pitreavie AAC
76:44Amy LecciaU13W12 Corstorphine
86:45Leya GibbU11W11 Central
96:45K RankineU11W  Team Borders
106:47N NyabadzxaU11W  Harmeny AAC
116:47Katie HedgesU11W11 Falkirk
126:47D McDonaldU11W  Edinburgh AC
136:49Eloise ScottU11W11 Lasswade
146:49A MooneyU11W  Team Borders
156:55I NicollU11W  Dundee Hawkhill Harriers
166:55W ScottU11W  Dundee Hawkhill Harriers
176:58Niamh McKinlayU13W12 Central
187:03Dearbhla FultonU11W11 Falkirk
197:08Eve ChalmersU11W11 Edinburgh AC
207:09E DonaldsonU11W  Falkirk Victoria Harriers
217:11R HeepsU11W  Lothian Running Club
227:11Neve BaxterU13W13 Aberdeen
237:16Alice MouraoU11W11 Unattached
247:16E YoungerU11W  Perth Strathtay Harriers
257:23S McAllisterU11W  Aberdeen AAC
267:26Aimee WallaceU11W  Corstorphine
277:26F KiddU11W  George Heriots School
287:26A FranklinU11W  Musselburgh & District AC
297:26Megan LangU11W10 Lothian
307:30Ellis RochfordU13W12 Aberdeen
317:31R GrahamU11W  Falkirk Victoria Harriers
327:34A LeeU11W  Stirling Triathlon Club
337:39Ruby CandlishU11W11 Dunfermline Track & Field
347:39Rachel JohnstonU11W11 Pitreavie
357:39Mhairi GathererU11W9 Perth Strathtay
367:41Eilidh TurnerU13W12 Lothian
377:41I HenryU11W  Central AC
387:48M ParkinU11W  George Heriots School
397:51Tamzyn AllanU11W11 Dundee Hawkhill
407:52Zara RuggeriU13W13 Harmeny
417:54E ChisholmU11W  Edinburgh AC
427:54C MiddletonU11W  Stirling Triathlon Club
437:56Jenna YoungU11W10 Pitreavie
447:58Grace StephensonU11W10 Aberdeen
458:02E GarlandU11W  Edinburgh AC
468:04Megan BalfourU11W11 Musselburgh
478:08Eve FairbairnU11W  Dundee Hawkhill
488:09Amy YuleU13W  Aberdeen
498:11E FieldU11W  Team Borders
508:13I GallagherU11W  Strathearn Harriers
518:13Elspeth DaviesU13W12 Dundee Hawkhill
528:25R LuptonU11W  Team East Lothian
538:49A Waterson LawU11W  Harmeny AAC
548:51L Finlayson RussellU11W  Corstorphine AAC