Oxfordshire Cross Country League External Results
Lawns Park
2 Feb 20
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
1.05KXC U11M
PosMWACPerfNameAG YearCoachClub 
1  4:09Rory WilsonU11M11 Radley
2  4:16Jonas TippingU13M12 Radley
3  4:20Alex LeakU11M11 Swindon
4  4:23Josh NortonU13M12 Newbury
5  4:31Alfie JonesU11M11 Radley
6  4:34 Max FinniganU11M  Kidlington RC
7  4:35Tom SpokesU11M11 Abingdon
8  4:37Elliot MurphyU11M11 Team Kennet
9  4:38Max AdamsU13M12 Team Kennet
10  4:40 Ruben LinscottU11M  Swindon Harriers
11  4:41Charlie HunterU11M11 Oxford City
12  4:43Jago NewtonU11M11 Bicester
13  4:46Joe SwiftU11M11 Banbury
14  4:47Ethan KuijtenU11M11 Team Kennet
15  4:50Zachary CumberlandU11M11 Radley
16  4:51Harrison HillU11M11 Banbury
17  4:52 Jake GrantU11M  Abingdon AC
18  4:53Aaron CarterU11M11 Team Kennet
19  4:57Archie RichardsonU13M12 Swindon
20  4:58 Laurie Potts-HealyU11M  Great Milton AC
21  4:59 Jack SandsU11M  Radley AC
22  5:00 Ewan ShaylerU11M  Abingdon AC
23  5:02Benedek DilksU13M12 Kidlington
24  5:03Joshua StewardU13M12Kevin ButtleSwindon
25  5:04George StudartU13M12 Newbury
26  5:05Josh KingU13M12 Radley
27  5:05Arthur PearsonU13M12 Swindon
28  5:09Rhys JonesU11M11 Witney
29  5:11 George MoseleyU11M  Great Milton AC
30  5:12Samuel MullinU11M11 Swindon
31  5:13 Elliott CoxU11M  Swindon Harriers
32  5:15Xavier SempleU13M12 Radley
33  5:22Paddy WardU13M12 Newbury
34  5:25Embry LockwoodU11M10 Witney
35  5:28 Joseph BellU11M  Team Kennet A&TC
36  5:30Evan AldermanU11M10 Team Kennet
37  5:31Thomas WightmanU11M11 Witney
38  5:34Oliver PrestonU11M11 Radley
39  5:49James SimmonsU11M11 Team Kennet
40  5:53Jamie FryU11M11 Newbury
1.05KXC U11
PosMWACPerfNameAG YearCoachClub 
1 1NT Jago BehaggU11M  Radley AC
2 2NT Haydn WilliamsU11M  Radley AC
3 3NT Daniel EgertonU11M  Abingdon AC
4 4NT Ted WaltonU11M  Radley AC
5 5NTJesse BryantU11M10 Swindon
6 6NT Thomas EgertonU11M  Abingdon AC
71 NTSerena DeolU11W10Paul HerringtonRadley
8 7NT Tim KrabbenU11M  Radley AC
9 8NT Edward FerrisU11M  Radley AC
10 9NT Noah Lauder-ClarkeU11M  Team Kennet A&TC
11 10NTDanny BaxterU11M10 Banbury
122 NT Anna HallU11W  Team Kennet A&TC
13 11NTNiall BagotU11M10 Swindon
14 12NT Finley ByrneU11M  Swindon Harriers
153 NT Annie EyreU11W  Banbury Harriers AC
16 13NT Rupert KnightU11M  Newbury AC
17 14NT Fabian StoermerU11M  White Horse Harriers AC
18 15NT Kaan TugcetinU11M  Team Kennet A&TC
19 16NT Joshua LaddsU11M  Team Kennet A&TC
204 NT Eleanor BatesU11W  Radley AC
215 NTSophie LewisU11W10 Bicester
22 17NT Preston ByrneU11M  Swindon Harriers
23 18NTOlly HughesU11M10Debbie GunningSwindon
246 NT Heidi WoolleyU11W  GUEST
25 19NT Reuben KuijtenU11M  Team Kennet A&TC
26 20NT Oliver StewardU11M  Swindon Harriers
27 21NT Charlie AdamsU11M  Team Kennet A&TC
28 22NT Ben DaleyU11M  Team Kennet A&TC
29 23NTTyler SimsU11M9 Banbury
30 24NTFinlay HaynesU11M9 Bicester
317 NT Lowri ProsserU11W  Swindon Harriers
328 NT Charlotte LawtonU11W  Team Kennet A&TC
33 25NTCyrus ArianaU11M9 Bicester
34 26NTJavier HardwickU11M9 Eynsham
359 NTMia KearneyU11W9 Team Kennet
36 27NT Daniel SmithU11M  Woodstock Harriers AC
3710 NT Grace MoseleyU11W  Great Milton AC
38 28NTJake PattersonU11M9 Banbury
3911 NT Holly LockettU11W  Team Kennet A&TC
4012 NTEmelie StockerU11W10 Bicester