BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
4 Jun 22
800 1500 3000 1500SC84 2000SC 2000SC84 1500SCW 2000SCW 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
 
Mens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:54.34Zak Freeland U20MSharon EdghillMarshall Milton Keynes1:53.441:53.44
21:55.11Dylan Carney U20MAndrew CarterVale Royal1:54.411:54.41
31:55.67Mickey AylingPBU17M West Suffolk1:54.621:54.62
41:55.83Jamie KeirPBU20MDonald CarterInvicta East Kent1:53.831:53.83
51:55.89Alden CollierSBU17MNick HughesChiltern1:55.891:55.88
61:56.19Thomas O'Reilly U20MMike DunphyDacorum1:56.061:56.06
71:58.00Hugo Packman U20MMark VileCambridge & Coleridge1:55.041:55.04
81:58.07Luca Matharu U20MRichard AsheHarrow1:55.421:55.42
92:00.19Will Steadman U17MMartin BranfootChelmsford1:54.641:54.64
102:00.77Adam Lane U20MStella BanduAshford AC1:56.741:56.74
Mens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:54.98Tom WaterworthPBU17MDerek DarnellHuntingdonshire1:54.981:54.98
21:56.86George WardPBU17MAndrew HobdellHerts Phoenix1:55.681:55.68
31:56.97Max McGarvieSBU20MSteve PerkinChiltern1:56.971:55.33
41:57.00Pierce ClishamSBU20MDavid DixCoventry1:53.661:53.66
51:57.36Zac Segal U20M Highgate1:55.861:54.69
61:58.65Ash Fowkes-GajanPBU20MJeremy SothcottShaftesbury Barnet1:58.651:58.65
71:59.73Callum Molloy U20M Cambridge & Coleridge1:57.971:57.97
82:00.72Harris Kentish U17MSharon EdghillMarshall Milton Keynes1:58.291:58.29
92:00.85Ross Hurst U20MAndrew KennardWalton1:59.831:59.83
102:02.02Lachlan Finch U20MRobert GriffithsSaffron AC1:59.571:59.57
Mens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:59.02Aidan O'BrienPBU20MVince CarrollRugby & Northampton1:57.611:57.61
21:59.38Fionn O'MurchuPBU17M Brighton & Hove1:56.361:56.36
31:59.61Stan PenderedPBU20M Lewes1:59.611:59.61
41:59.84Johar AliPBU17MRichard MasseyMansfield1:59.841:59.84
52:00.20Sam YatesSBU20MEric FowlerNuneaton1:59.451:59.45
62:00.84Isaac Jessop-Tranter U17MNick HughesChiltern1:58.331:58.33
72:01.77Adam Whitlock U17M Invicta East Kent1:59.831:59.83
82:02.29John Nickless U17MAlan HewsonChiltern1:59.271:59.27
92:08.20Oscar Bailey U17M Basingstoke & Mid Hants2:01.602:01.60
Mens 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:00.34Louis Peterson U20MGeorge HarrisonChiltern1:58.301:58.30
22:01.18Hayden GearPBU17MSteve FuryMedway & Maidstone2:01.182:01.18
32:02.20Samuel HembryPBU15MCatherine MijovicBromsgrove & Redditch2:01.512:01.51
42:02.55Andrew PowerSBU20MDave LeeTaunton1:59.741:58.19
52:03.59James McAllen U15MChris McAllenWaveney Valley2:01.922:01.92
62:04.73Malachy Collins U17M Rugby & Northampton2:02.762:02.76
72:06.78Sam Amdor U20MJohn WildmanHighgate2:00.621:59.98
82:08.83Jonathan Boardman U20M Shaftesbury Barnet2:02.692:02.53
92:10.00Jacob Clement U17M Shaftesbury Barnet2:03.992:03.99
Mens 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:00.09Tom TaylorPBU17MDavid CrippsWest Suffolk2:00.092:00.09
22:00.16Harry RosePBU20MBarry HearnMarshall Milton Keynes1:59.521:59.52
32:03.58Ben FarrellSBU20MLiz DaviesCardiff2:03.582:02.46
42:04.29Keiran AshmanPBU17MSteve McGowanNorthampton2:04.292:04.29
52:05.04Daniel Banyard U17MJeremy SothcottShaftesbury Barnet2:01.942:01.94
62:07.41Harry Totton U17MSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:01.972:01.97
72:09.81Luke Carlin U15M St. Albans AC2:04.202:04.20
Mens 800m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:05.75Dylan White U17MShane SmithKettering2:05.482:05.48
22:05.94Benjamin White U20MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:00.922:00.92
32:06.90Willem Hembry U15MCatherine MijovicBromsgrove & Redditch2:05.972:05.97
42:09.35Callum Sydenham U17MJohn ClarkeBarnet2:06.802:06.80
52:12.03Noah Clarke U17MJohn ClarkeBarnet2:08.612:08.61
Mens 800m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:10.91Elias Skaarup U17MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:09.02:09.0
22:11.92Matthew AzzopardiPBU15M Malta2:11.922:11.92
32:13.38Euan LewisPBU15MMark PittOxford City2:09.462:09.46
42:16.24Archie Clarke U15MJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:12.952:12.95
52:19.51Callum Powell U15MNick HughesChiltern2:16.12:16.1
Womens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:11.05Grace TuesdayPBU15WDavid LeachLewes2:09.522:09.52
22:12.62Annabel Hedge U17W St. Albans AC2:11.072:11.07
32:13.00Emily ParkerSBU20WJoe OatleyPoole AC2:13.002:12.31
42:14.48Holly Watson U17W Chelmsford2:13.782:10.47
52:14.86Katie PyePBU15WMick WoodsAldershot, Farnham & District2:14.862:14.86
62:18.66Emma McCluskey U17WJohn ClarkeBarnet2:13.482:13.48
72:22.13Beth Hamilton U17WRichard MasseyMansfield2:15.812:15.81
Womens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:16.78Charlotte Harris U17WJohn ClarkeBarnet2:16.742:16.74
22:18.03Emily Muzio U20WJohn ClementsBrighton & Hove2:17.162:17.16
32:18.13Magdalena GanchevaPBU15WShane SmithKettering2:18.132:18.13
42:18.84Jemima Davey U15WShane SmithKettering2:17.052:17.05
52:19.03Jorjia March U13WJohn ClarkeBarnet2:17.532:17.53
62:19.48Ava James U15WDavid LeachLewes2:17.272:17.27
72:21.01Payton Carter U17WMark PittOxford City2:17.922:17.92
Womens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:16.94Olivia ChiltonPBU15WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:16.942:16.94
22:16.96Lizzie GarnerPBU17WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:16.962:16.96
32:20.33Chelsie Locker U15WShane SmithKettering2:18.992:18.99
42:20.72Violet RudkinPBU15WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:17.472:17.47
52:21.17Luan PowerPBU13WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:20.622:20.62
62:23.55Lucy Hatfield U17WCatherine MijovicBromsgrove & Redditch2:22.632:22.63
72:25.05Lily Jessop-Tranter U15WNick HughesChiltern2:19.022:19.02
82:32.46Sophie Dunbobbin U17WRoger FrancksCharnwood2:20.952:12.58
Mixed 800m H
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:23.08Morgan BunnPBU13MJames BennettMK Distance Project2:19.212:19.21
22:23.27Erin Treacy U20WBill BoydCorby2:21.262:21.26
32:24.38Orla EnrightPBU15WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:19.952:19.95
42:24.55Olivia McGheePBU15WMichael LewisRugby & Northampton2:23.112:23.11
52:33.22Natasha Tanner U20WColin GodfreyShaftesbury Barnet2:23.512:23.51
Mixed 800m I
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:24.15Alexander GranfeltPBU17M Marshall Milton Keynes2:24.152:24.15
22:24.28Jessica LambPBU13WShane SmithKettering2:24.282:24.28
32:24.95Emilia WillisPBU15WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:24.952:24.95
42:26.91Lottie Wilkin U15WDavid FewellChelmsford2:19.812:19.81
52:27.25Libby FreelandPBU15WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:25.772:25.77
62:29.77Kody GilbodySBU15MRoss TyrrellWreake & Soar Valley/Wrekin College Triathlon Club2:24.832:23.18
72:31.01Georgia Tongue U13W St. Albans AC/St. Albans Striders2:27.222:27.22
82:33.07Marlie Nkoane U15WNick HughesChiltern2:25.962:25.96
92:34.82Oliver Flemming U15MJohn ClarkeBarnet2:30.052:30.05
Mixed 800m J
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:27.51Felix MoorhousePBU15MSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:24.772:24.77
22:29.12Sian EvansPBU13WAnnie PointonWreake & Soar Valley2:27.062:27.06
32:30.44Jessica VainesSBU17WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:30.442:29.9
42:32.99Jonty Bridger U15MRichard ParkCambridge & Coleridge2:27.02:27.0
52:33.68Amae Van Zyl U15WIdris HamudHillingdon2:26.872:26.87
62:37.71Siena Brancato U17W Windsor Slough Eton & Hounslow/Cookham2:32.202:19.62
Mixed 800m K
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:33.26Uma DoubletPBU15W Basingstoke & Mid Hants2:31.102:31.10
22:35.90Holly LindopPBU15WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:30.982:30.98
32:40.03Lottie Rose U13WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:27.812:27.81
42:40.65Macy Allen U15WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:33.472:33.47
52:42.28Zachary Els U13MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:35.42:35.4
62:51.02Elsie Bennett U13W Rugby & Northampton2:41.692:41.69
Mixed 800m L
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:33.68Allegra MasseyPBU17W Chiltern2:33.682:33.68
22:36.25Ethan ParisPBU15MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:36.252:36.25
32:38.75Quinn BooklessPBU13WPatrick McgrathWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham2:38.752:38.75
42:40.81Thailia Iezzoni U15W Jersey2:34.822:34.82
52:43.08Rowan ButlerPBU20WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:43.082:43.08
62:44.35Natasha Freeland U15WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:36.582:36.58
72:44.82Grace Davis U17WDavid CrippsWest Suffolk2:39.832:39.83
82:51.21Gemma Els U15WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:43.72:43.7
92:54.03Tatenda Chesney U13WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:46.72:46.7
Mixed 800m M
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:45.30Archie BurtonPBU13M Wycombe2:41.462:41.46
22:45.80Mai KentishSBU15WSharon EdghillMarshall Milton Keynes2:37.662:36.2
32:50.29Katie Jacobs U13W MK Distance Project2:49.102:49.10
42:51.00Amy Wooton U17WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:49.712:49.2
52:53.37Abby Mulhall U15W Jersey2:45.82:45.8
62:59.53Mae BurtonSBU17WMichael TaylorWycombe2:59.532:58.1
73:04.38Molly Lyne U13WKevin ButtleSwindon2:48.72:48.7
 
Mens 1500m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:54.95Henry DoverPBU17M Shaftesbury Barnet3:51.643:51.64
23:57.19Christopher PerkinsSBU20MGary CurtisBirtley3:57.193:54.59
33:57.52Leo Freeland U20MSharon EdghillMarshall Milton Keynes/Wingate University3:50.933:50.93
43:57.65Louis SmallPBU20M Ashford AC3:57.653:57.65
53:58.70Adam BarberPBU20M Harborough3:58.703:58.70
63:58.72Jack Small U20MStella BanduAshford AC3:57.113:57.11
73:59.15James WardlePBU20MGraham MoffattRushcliffe3:57.073:57.07
84:01.55Abdirahim Hamud U20MIdris HamudShaftesbury Barnet3:56.793:56.79
94:01.78William Rabjohns U17MMark PauleyPoole AC3:54.893:54.89
104:05.88Ethan Gear U20MSteve FuryMedway & Maidstone3:58.343:58.34
114:06.27Joseph Chamberlain U20MMike DunphyDacorum4:00.723:57.31
124:14.14Noah Bennett U20MAnthony LoveRugby & Northampton3:57.013:55.97
134:22.25Max Berry U20M St. Edmund Pacers4:01.654:01.32
Mens 1500m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:59.48Harry HewittPBU20MRussell ProsserPeterborough & Nene Valley3:52.463:52.46
24:02.75Jack KinradePBU17MColin LancasterShrewsbury4:02.754:02.75
34:02.90Samuel BerhanePBU17M Sweden4:02.904:02.90
44:03.36Ethan Brady-Jones U20MSarah KearneyWirral3:58.673:58.67
54:04.53Jack DaviesSBU20M Derby3:57.933:57.93
64:04.58Henry Yelling U20MJohn ClementsBrighton & Hove4:04.174:04.17
74:05.43Luke DavisPBU20M Western Tempo4:05.434:05.43
84:05.79Conrad Norman U17MGuy HoldenSouth London4:03.224:03.22
94:06.44Thomas James U20MVince GoldingCrawley4:02.634:02.63
104:06.72James Peck U20M St. Edmund Pacers4:02.784:02.19
114:08.76Alex Lennon U15MNick HancockSutton & District4:02.454:02.45
124:10.40Frank McGrath U20MPatrick McgrathWindsor Slough Eton & Hounslow/Lagan Valley/Cookha4:02.544:02.54
134:12.49Christo ChiltonSBU17MGuy HoldenSouth London4:12.494:06.56
144:19.30Caleb O'Neill U20MAndrew HobdellHerts Phoenix4:06.84:06.8
154:24.06Daniel Harrison U20MRob AndrewsGreat Yarmouth4:03.64:03.6
Mens 1500m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:08.05Joshua FisherPBU20M Shaftesbury Barnet4:06.904:06.90
24:08.52Joseph O'ConnellPBU20M Harborough4:07.504:07.50
34:11.46Matthew Drummond Clark U15MAndy BibbyPreston4:05.554:05.55
44:12.31George WilsonPBU15MJoanna Louise EvansCleethorpes4:08.124:08.12
54:13.53Max WinfieldPBU20MGeorge HarrisonShaftesbury Barnet/Hertfordshire Schs4:12.254:12.25
64:14.71Kristian Tung U20M Ealing Southall & Middx/Shropshire Schs/Malaysia4:13.94:13.9
74:19.27Alexander Hägg U17M Sweden4:18.774:18.77
84:20.08Iwan Thomas U17MNeil ThomasCarmarthen4:14.544:14.54
94:20.82Nathaniel Rowe U17MBecca RoweCity of Stoke4:11.304:11.30
104:22.30Euan PinderSBU17MNick HughesChiltern4:15.784:15.78
114:26.58Archie PinderSBU17MNick HughesChiltern4:12.754:12.75
124:27.41Alexander Didaskalou U15MShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow4:19.774:19.77
134:37.28Nathan Lamb U15MAnthony LoveRugby & Northampton4:20.654:20.65
Womens 1500m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:26.12Zoe GilbodyPBU17WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley/Shropshire Schs4:25.514:25.51
24:28.70Keira Brady-Jones U20W Wirral4:26.734:22.10
34:29.96Shaikira KingPBU15WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley4:25.754:25.75
44:34.02Pippa Roessler U20WMick WoodsAldershot, Farnham & District4:21.284:21.28
54:47.62Freya Ruffels U17WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow4:41.594:41.59
64:48.01Imogen Saunders U15WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley4:42.104:37.80
74:48.04Verity ValentinePBU15W St. Edmund Pacers4:48.044:48.04
84:49.39Eva Jha U15WAndrew CarterVale Royal4:34.614:34.61
94:56.35Alice Bennett U17WShane SmithKettering4:33.574:33.57
Mixed 1500m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:23.46Noah Scott-DonkinPBU15MDerek DarnellHuntingdonshire4:08.104:08.10
24:27.61Alex Brent U20MSharon EdghillMarshall Milton Keynes4:25.54:25.5
34:28.14Noah HomerPBU13MCatherine MuthBirchfield H4:23.954:23.95
44:30.73Jacob NugentPBU15M Mansfield4:29.14:29.1
54:35.78Ben E Taylor U17MKeeley SuttonNotts4:28.54:28.5
64:37.74Macsen Toogood U15MNeil ThomasCarmarthen4:37.374:37.37
74:38.91Samuel DavisSBU17M Banbury4:30.154:30.15
84:44.72Richie MackPBU15M Banbury4:42.94:42.9
94:45.09Euan Phillips U15MJeremy SothcottShaftesbury Barnet4:37.764:37.76
104:45.33Alex Hughes U15MNick HughesChiltern4:39.564:39.56
114:46.04Louie Hemmings U13M Peterborough & Nene Valley4:43.564:43.56
124:48.51Liberty Whyte U17W Blackheath & Bromley4:46.714:46.71
135:03.41Milo Brotherton U15MMary ParkesWreake & Soar Valley4:42.44:42.4
Mixed 1500m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:47.61Alice Cox U15WTony LinternCrawley4:44.664:44.66
24:51.53Seamus ConlonPBU15M Wreake & Soar Valley4:44.624:44.62
34:52.78Ciara MuzioPBU20WJohn ClementsBrighton & Hove4:52.784:52.78
44:53.65Elsie Jacobs U15WBarry HearnMarshall Milton Keynes4:47.094:47.09
44:53.65Gwenno GoodeSBU20W Cardiff4:53.654:46.53
64:53.69Lauren WebbPBU15WBarry HearnMarshall Milton Keynes4:43.224:43.22
74:53.95Katie Webb U15WBarry HearnMarshall Milton Keynes4:41.684:41.68
84:54.62Posie Shaw U15WJeremy SothcottShaftesbury Barnet4:49.734:49.73
94:56.24Immi EdwardsPBU15W Basingstoke & Mid Hants4:56.244:56.24
104:56.87Eva Bartlett U17WPatrick McgrathWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham4:49.664:49.66
114:57.40Megan Taylor U15WKeeley SuttonNotts4:51.724:51.72
124:58.88Zachary Scott U15MShane SmithKettering4:55.874:55.87
135:00.03Sophia ChapmanPBU15WBarry HearnMarshall Milton Keynes4:48.104:48.10
145:00.21Eloise Foster U15WBryan ClintonSwindon4:57.34:57.3
155:02.87Isla Hall U15W Jersey4:58.44:58.4
165:06.34Luciana Smith U15W Blackheath & Bromley4:50.074:50.07
175:09.16Zane Simpson U13M Jersey4:57.144:57.14
185:09.44James Clutton U15MShane SmithKettering4:57.744:57.74
Mixed 1500m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:53.37William HapgoodPBU13MPatrick McgrathWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham4:29.764:29.76
24:54.52Josh FitchettPBU17M Marshall Milton Keynes4:54.524:54.52
34:54.94Teddy Silvey U15M Cookham4:50.354:50.35
44:56.90Jake TyrrellPBU15MRoss TyrrellWreake & Soar Valley4:46.24:46.2
54:59.91Charlie Quantrill U13MNick HughesChiltern4:56.864:56.86
65:02.55Lillie Holford U15W Wreake & Soar Valley4:59.964:59.96
75:03.03Harlee HookerPBU13MShane SmithKettering5:00.905:00.90
85:03.76Kaitlin BaitsonPBU15WBarry HearnMarshall Milton Keynes5:01.295:01.29
95:04.32Finley Brooker U15MShane SmithKettering4:59.24:59.2
105:08.91Edward FaulknerPBU15M Wycombe4:52.774:52.77
115:09.98Laddie Shaw U13MTy HoldenShaftesbury Barnet5:09.255:09.25
125:10.24Evie Hemmings U15W Peterborough & Nene Valley5:10.05:10.0
135:10.64Charlotte Docwra U20WSteve PerkinChiltern5:08.485:08.16
145:13.07Harrison HillPBU15M Wreake & Soar Valley5:02.735:02.73
Mixed 1500m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:11.50Lottie HemmingsPBU20WRussell ProsserPeterborough & Nene Valley5:11.505:11.50
25:11.66Mollie DavisPBU13W Banbury5:07.145:07.14
35:15.61Honey FitzgeraldPBU15WPatrick McgrathWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham5:15.615:15.61
45:20.77Sophie Toyn U20WRichard MasseyMansfield5:18.815:10.67
55:20.97Erin Carney U15W Vale Royal5:14.125:14.12
65:23.03Katie LennoxPBU13WBarry HearnMarshall Milton Keynes5:17.895:17.89
75:31.34Harriet ShawPBU15WSharon EdghillMarshall Milton Keynes5:31.345:31.34
85:33.34Ivy Uhart U15WMichael TaylorWycombe5:22.075:22.07
95:45.97Ellie Faulkner U17W Wycombe5:32.845:32.84
105:51.84Lexi O'LearySBU15WSharon EdghillMarshall Milton Keynes5:51.845:48.04
115:51.89Clara BoothPBU13WShane SmithKettering5:45.875:45.87
 
Mens 3000m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
18:18.53Will Barnicoat U20M Aldershot, Farnham & District/Birmingham Uni8:06.768:06.76
28:18.96Edward BirdPBU20MMark PauleyPoole AC8:14.598:14.59
38:19.51Corey Campbell U17MAlister RussellTeam East Lothian8:09.028:09.02
48:20.77Dafydd JonesPBU20MCarol JonesCarmarthen8:20.778:20.77
58:21.31Thomas BridgerPBU20MMark VileCambridge & Coleridge8:18.108:18.10
68:21.44Jacob DeaconPBU20MKatie HewisonChorley ATC8:21.448:21.44
78:21.57Oliver SmartSBU20M Tavistock Run Project/Birmingham Uni8:19.378:16.24
88:22.81Ben Brown U20MPeter HaynesSouthampton8:20.428:20.42
98:23.30James Dargan U17MMick WoodsAldershot, Farnham & District8:21.008:21.00
108:28.10Solomon Okrafo-Smart U20M Absolute Tri8:22.578:22.57
118:28.87James Knockton U20MRichard GoddardTrafford8:14.508:14.50
128:35.31Rowan Miell-Ingram U20M Radley8:19.768:19.76
138:48.27Benjamin Peck U17M St. Edmund Pacers8:34.168:30.00
Mens 3000m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
18:41.56Wegahta ZeromPBU20M Ashford AC8:40.148:40.14
28:44.43Jake Wilson U20MAndrew CarterVale Royal8:32.738:32.73
38:51.21Mark Ruby U20MMark PauleyPoole AC8:33.468:33.46
49:03.47Luke Newton U17MVince GoldingCrawley8:49.068:49.06
59:04.64Liam Stone U20MMick WoodsAldershot, Farnham & District8:30.578:30.57
69:04.95Samuel Greenstein U20MColin GodfreyShaftesbury Barnet8:53.838:53.83
79:07.12Tom EmeryPBU20MSteve PerkinChiltern9:07.129:07.12
89:22.61George Ogden U20MGuy HoldenSouth London8:49.238:49.23
99:23.28Fletcher Hart U17MJohn DillSwindon9:09.919:09.91
109:26.44Quinn Miell-Ingram U17M Radley8:48.198:48.19
119:35.31Raphael Rivero-StevenetSBU20MMick WoodsAldershot, Farnham & District9:35.318:53.83
Womens 3000m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
19:19.12Jess BaileyPBU17WMatthew LongLeven Valley9:19.129:19.12
Page: 1 2